Karadayı'da bu hafta neler olacak?

04 Mart 2014 Salı, 20:24
215_mahir-kara-tokat

Savcı Turgut'un Mahir Kara'yı zor duruma düşürmek için planladığı komplolar tıkır tıkır işlemektedir.
 
KARADAYI DİZİSİ YENİ BÖLÜM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Hakim Feride'ye sürpriz bir doğum günü partisi düzenleyerek onun evine kendi adamını gönderenen Turgut, Feride'ye evinde girenin Mahir olduğunu söyler. Feride her ne kadar buna inanmak istemesede Savcı Turgut'un delileri karşısında evine giren hırsızlın Mahir olduğuna inanır..
KARADAYI 11. BÖLÜM
3. FRAGMANI

Öte yandan Mahir'de Feride'nin doğum günü kutlaması sırasında karakola gider ve ifade verir.. Karadayı dizisinde yaşanan süpriz bir gelişme ise Kibrit Yasin'in Hakim Feride'yi ziyaret emtesi olarak göze çarpıyor. Kibrit Yasin'in Feride'ye söyleyecekleri ise büyük bir merak konusu.

YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI
İÇİN TIKLAYIN


Karadayı dizisinin yeni bölümünde Mahir'in başı beladan kurtulmuyor. Nejdet'in adamları pasajı basıyor. Mahir onlarla amansız bir kavgaya giriyor. Ancak hakkında tutuklama emri çıkan Mahir'i kavga biter bitmez polis almaya geliyor. Mahir Kara kim diye soran polislere herkes Mahir Kara benim diye cevap veriyor. Ama Mahir kimsenin başı derde girmesin diye polislere teslim oluyor.


KARADAYI 11. BÖLÜM FRAGMANI-VİDEO İÇİN TIKLAYIN
Karadayı dizisinin yeni bölümü 17 Aralık 2012 Pazartesi akşamı ATV ekranlarında olacak…

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>