Erkan Köse Benzemez Kimse Sana'dan neden ayrıldı

04 Mart 2014 Salı, 21:43
2F3_gecekondu-erol-kose

Benzemz Kimse Sana yarışmasının ilk gününe Erkan Köse damgasını vurdu.

Show TV'de yayınlanan 'Benzemez Kimse Sana! programında ilginç bir protesto vardı. Programın ilk bölümünde İbrahim Tatlıses taklidi ile sahneye çıkan Erkan Köse, jüri üyelerinin olumsuz yorumlarına maruz kalınca programdan ayrıldığını açıkladı.

“ŞOVUMU TAMAMLAYAMADIM”

'Gecekondu' programıyla tanınan Erkan Köse, Seyfi Dursunoğlu, Demet Akbağ ve Erol Evgin'in jüri üyesi olduğu programdan ayrılışını su sözlerle dile getirdi:

“Şovumu tamamlayamadım. Tabi ki eksiktir, fazladır onun yorumunu değerli izleyenler yapacak. Ama ben bu şekilde bir şeyi kabul etmem. Ondan dolayı da bunu protesto ediyorum ve tepki gösteriyorum. Aranızdan saygı ile ayrılıyorum.”

BENZEMEZ KİMSE SANA'DA ÜNLÜLER KİMLERİ TAKLİT ETTİ?  – FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

“GİTMENİZ BİZİ YIKMAZ”
Erkan Köse'nin bu tepkisinden sonra söz alan Seyfi Dursunoğlu “Ayrılıp gitmeniz bizi yıkmaz. Ama sanatınıza çok ayıp edersiniz. Herkes birbiriyle sevişmek anlaşmak öpüşmek mecburiyetinde değildir. Bu bölümü beğenmeye biliriz ama bundan sonraki bölümde birinci olabilirsin.”

Show TV'de yayınlanan program bir sonraki yarışmacıya geçtiği için ayrılış sebebinin ayrıntıları tam olarak belli olmadı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>