Dila Hanım'ın sezon finali tarihi belli oldu

04 Mart 2014 Salı, 21:52
1BF_dila-hanim_01

TVAktuel.com ÖZEL-Star TV'de Cuma akşamları yayınlanan Dila Hanım'ın sezon finali tarihi belli oldu.

Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Hatice Şendil'in rol aldığı Dila Hanım önümüzdeki sene de yayınlanmaya devam edecek. Dizinin yapımcısı Faruk Turgut, Dila Hanım'ın dizinin 35. bölümüyle sezon finali yapacağını açıkladı. Sevilen dizinin 35. bölümü 7 Haziran Cuma akşamı yayınlanacak.
 
Dila Hanım'ın 32. bölümden itibaren senaristi de değişiyor. Yapımcı Faruk Turgut, dizinin senaristlerinin gelecek sezon kendilerilyle çalışma olasılığı olmadığı için böyle karar aldıklarını söyledi. Dila Hanım'ın yeni senaristi daha önce, Sihirli Annem, Beni Unutma, Annem ve Hayatımın Rolü dizilerinin de senaristi olan Gamze Özer olacak.

*tvaktuel.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haberler kaynak gösterilmek veya ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda her türlü yasal haklarımız saklıdır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>