Zeynep ve Kerem aşkı

04 Mart 2014 Salı, 22:48
B5F_gunes-kerem

“Güneşi Beklerken” Salı’nın birincisi ve sosyal medyanın 1 numaralı gündemi oldu.

Kanal D’nin yeni gençlik dizisi, “Güneşi Beklerken” Salı akşamı ekrana gelen bölümünde Zeynep ve Kerem'in sahneleri Twitter kullanıcıları tarafından Türkiye gündemine taşındı. Karadayı dizisindeki Mahir ile Feride, Lale Devri'nde Çınar ile Toprak'ın aşkı gibi Zeynep ile Kerem'in aşkı da şimdiden efsane olmaya aday.

Başrollerini Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin ve Ebru Aykaç’ın paylaştıkları dizide, mütevazı yaşamlarını bırakıp İstanbul’a gelmek zorunda kalan bir anne- kızın, yeni hayatlarında başlarına gelenler konu ediliyor.

Saklanan sırlar, karşılıksız aşklar, hain tuzaklar, hayal kırıklıkları ve beklenmedik yakınlaşmaların da öne çıktığı dizinin Salı akşamı ekrana gelen 3. Bölümü, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 5.51 reyting ve yüzde 21.28 izlenme payı, Tüm Kişiler’de de yüzde 4.92 reyting ve yüzde 17.84 izlenme payı ile birinci oldu.

Güneşi Beklerken sosyal medyanın 1 numarası     

#gunesibeklerken ve  #zeynepvekerem  hashtagi ile ekrana gelen ,Kerem ve Zeynep’in ormanda baş başa geçirdiği duygu dolu anların yaşandığı, Zeynep’in Kerem’le ilgili gördüğü rüya ve dizinin final sahnesi ile ön plana çıkan yeni bölüm, izleyiciler ve sosyal medya kullanıcıları tarafından çok beğenildi ve Türkiye’de TT oldu    

Kullanıcılardan gelen yorumların bazıları şöyle;

kübra k. ?@KbrKhy     
#zeynepvekerem zeynepin rüyası harikaydi.

Naz ?@yelkencigiller
#zeynepvekerem Büyük aşklar kavgayla başlar

T.C. Buse Ela Tan ?@busela 12h
Her aşk #zeynepvekerem`in aşkı gibi başlar ilk önce itiş kakış olur sonra aşk yerini bulur

Ahmet Can ?@aamedjan 12h
#zeynepvekerem tıpkı mıknatısın zıt kutupları gibiler. Zıtlıklarıyla birbirlerini çekecekler. :)

Selin ?@selinturunc
#zeynepvekerem bence cok yakisiyorlar ya!

pinkpanjurlu_ev ?@pinkpanjurlu_ev 12h
En buyuk asklar nefretle baslar sozunun aciklamasi :) . Ask kivilcimlari gordum sanki <3 #zeynepvekerem

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>