Medcezir dizisi Star TV

MEDCEZİR’DEN 2 FRAGMAN BİRDEN…

23 Mayıs 2014 Cuma, 02:19
Medcezir dizisi Star TV

Medcezir’de bu hafta neler olacak? Medcezir yeni bölüm konusu ve 31. bölüm konusu ve fragmanları..Medcezir yeni bölümüyle 23 Nisan Cuma akşamı 20.00′de Star’da..

MEDCEZİR 35. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

Medcezir 35. bölüm konusu

Tan’ın ölümünden sonra yaşadıkları zor günleri unutabilmek için Yaman ve Mira çabalamaktadır.

Anneler günü için A.Ş.K vakfı tarafından düzenlenen geleneksel piknik etkinliğinin ilişkiler üzerine olumlu olumsuz etkileri olur. Bütün Altınkoy sakinlerini bir araya getiren bu piknik gizli düşmanlıkları ve çekişmeleri de gün yüzüne çıkarır.

Öte yandan Sude’nin çıkardığı yeni derginin editörü Sinan Enveroğlu’nun hayatlarına hızlı giriş yapması, Selim’i ilk dakikadan itibaren huzursuz eder.

Faruk ve Sude, son olaylardan sonra kızlarına daha güvenli ve korunaklı bir hayat kurma konusunda ortak noktada buluşur. Mira bir süre uzaklaşmalıdır.

Mira kötü günlerin etkisini henüz üzerinden atamamışken, ikinci bir darbeyi annesinden alır. Kenan ile Sude’nin gizli beraberliğinin ortaya çıkması, Yaman’la Mira’nın ilişkisinin seyrini değiştirir.

Sude yaşadığı krizi sıfır zararla atlatıp yeni bir oyuna oturmak için Altınkoy’da herkesin hayatını değiştirecek kartları yeniden dağıtır.

MEDCEZİR 34. BÖLÜM 1. FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

AŞIKLARIN ULUDAĞ TATİLİ
Haftalar öncesinden planan Uludağ gezisi,  sonunda, birçok engel aşılarak gerçeğe dönüşür. Yaman, Mira, Mert, Eylül ve Beren keyifli bir yolculuğun ardından otele geldiklerinde, kendilerini bekleyen ilk krizle baş başa kalır. Eylül’ün kriz yönetimi ve çözüm önerisi tatilin bütün rengini değiştirir. Orkun ve Hale’nin de dağda olmaları, her türlü girişime rağmen, keyifleri kaçırmaz.

Öte yandan, Selim’in yaşadığı iç hesaplaşmayı farklı yorumlayan Ender, şüphelerine tamamen teslim olur. Selim ile Reyhan Arsen arasındaki bağlantıyı çözmek isterken, kendisini içinden çıkılmaz bir duruma sürükler.

Selim ise Asım Şekip Kaya’dan intikamını almak için araştırmalarına devam eder. Bu araştırmalar Selim’i yıllarca saklanan bir sırra doğru sürükler. Yaman ve Mira birlikte geçirdikleri ilk tatillerinde ayrı geçen zamanlarının acısını çıkarırlar. Eylül ve Mert ise ilişkilerinde yeni bir başlangıç yaparlar. Mutlu ve eğlenceli geçen tatilin, gidişi olduğu gibi bir de dönüşü vardır.

MİRA’NIN GÖZYAŞLARI

Medcezir dizisinin 17. bölümüne Yaman ve Mira ayrılığın eşiğine geldi. Diziye Serenay Sarıkaya’nın havuz sahneleri damga vurdu.

Medcezir dizisinin 17. bölümünde Yaman ve Mira ayrılık acısı çektiler. Yaman’ın eski hayatı tekrar ayaklarına dolanırken, tehlikenin farkında olan Selim Yaman’a rest çekti Yaman’dan bir tercih yapmasını istedi.
Dizinin bu haftaki bölümünde, yaşadığı acıdan biraz olsun uzaklaşmak isteyen Mira’nın havuz sahneleri çok konuşuldu. Ne yapsa içindeki acıyı atamayan Mira’nın su dolu havuzun zeminininde gözyaşı dökmesi izleyenleri derinden etkiledi.

Serenay Sarıkaya duygusu oldukça yüksek olan bu zorlu sahnelere bir sporcu disipliniyle hazırlandı. Öncesinde  nefes egzersizleri ve kondisyon çalışarak sahneye hazırlanan oyuncu, su altında uzun süre kalarak sınırlarını zorladı. İki adet özel su altı kamerasıyla çekilen zorlu sahneler kısa zamanda başarıyla tamamlandı.

Star’ın sevilen dizisi Medcezir’in
Cuma akşamı yayınlanan 14. bölümüne Yaman’ın Mira’ya şarkısı damga vurdu.

Dizide Yaman (Çağatay Ulusoy), Mira’ya (Serenay Sarıkaya) aşkını ilginç bir şekilde ilan etti. Gitarı eline alırak ünlü sanatçı Özdemir Erdoğan’ın klasik eseri Sevdim Seni Bir Kere’yi söyleyen Yaman, Mira’yı da adeta büyüledi. Yaman’ın söylediği şarkı sosyal medyada da dizinin hayranları tarafından beğeni topladı.

EN BÜYÜK FIRTINALAR SAKİN DENİZLERDE KOPAR

Dizinin, “En büyük fırtınalar sakin denizlerde kopar” anonsuyla dikkat çeken tanıtımında karakterler ve hikaye hakkında çarpıcı ipuçları var. Ulusoy’un canlandırdığı Yaman’ın hayatlarına girişiyle Serez Ailesi’nin sakin ve huzurlu yaşamı geri dönülmez bir şekilde değişecektir.

MED CEZİR’DE KİM KİMDİR?
Ay Yapım’ın yeni sezonda Star TV’de başlayacak dizisi “Medcezir”in çekimleri devam ediyor. Senaryosunu Melek Gençoğlu ve Ece Yörenç’in yazdığı, “O gün, sakin hayatımıza bir bomba düştü. Ve o günden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı” sloganıyla sunulan dizi, hem konu hem de kadrosuyla dikkat çekiyor. İşte dizinin kadrosu ve canlandırdıkları karakterler…

Entrikacı bir anne
ŞEBNEM DÖNMEZ (SUDE BEYLİCE)

Çok güzel, bakımlı, şık, geçmiş hayatını ve yoksul günlerini unutmuş, herkese de unutturmuş bir kadın. Zengin bir adamla evlenip sınıf atlama hayallerini Faruk’la tesadüfen (!) tanıştıkları gün gerçekleştireceğini anlamış, bunun için elinden geleni yapmış. Herkes, özellikle de genç erkekler tarafından beğenildiğinin farkında. Paraya ve güce tapıyor. Küçük kızı Beren kendisinin kopyası ama Mira’yı ele geçirmeyi henüz başaramamış durumda. Mira’nın Orkun Civaner’le evlenip daha da zengin bir hayata adım atması, en büyük arzusu… Yaman’ın yan evde yaşamaya başlamasıyla da en büyük düşmanı Yaman oluyor.

Sorunlu ailenin zeki çocuğu
ÇAĞATAY ULUSOY (YAMAN KOPER)

İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde, sorunlu bir ailede büyümüş zeki bir genç. Çocukluğu dramlarla, travmalarla dolu… Kendilerini küçük yaşta terk eden babasını bir daha hiç görmemiş, hayattaki tek rol modeli ağabeyi Kenan. Ama Kenan, Yaman’a farklı görünmeye çalışsa da serserinin teki… Çok küçük yaşlardan itibaren hem çalışıp hem okuyan Yaman, Kenan’ın bir gün kontrolü kaybetmesi yüzünden hapse girme tehlikesiyle karşı karşıya kalır, o dönemde avukat Selim Serez’le tanışır. Yaman’ın kaderi Serez ailesiyle tanışıp, başta ailenin içine kapanık oğlu Mert olmak üzere tüm ailenin hayatının bir parçası olmasıyla değişir… Ama geçmişindeki sırlar, eski mahallesi ve ağabeyi Kenan, yeni hayatının kabusları olur.

Mantık ile aşk arasında
SERENAY SARIKAYA (MİRA BEYLİCE)

Mira, Faruk ve Sude çiftinin büyük kızı… Zengin ve güzel, cemiyet hayatının en gözde kızı. İşadamı Mithat Civanoğlu’nun oğlu Orkun Civanoğlu ile flört ediyor. Ama derin bir ilişki yaşamayı hayal ediyor; büyük bir aşk! Annesi Sude’ye kalsa üniversiteye başladıkları ilk gün parmağına yüzüğü takıp Civanoğlu’nun gelini olarak kendini garantiye almalı. Ama “Hayatlarına bomba gibi düşen” Yaman’ı ilk gördüğü an, bu adamın farklı olduğunu hissediyor.

Başarılı bir avukat
BARIŞ FALAY (SELİM SEREZ)

Selim, yoksul bir aileden gelen başarılı bir avukat. Karısı Ender ile üniversitede başlayan aşkları, oğulları Mert’in doğumuyla perçinlenmiş. Ender yüzünden katlanmak zorunda olduğu zengin çevrenin değerlerinden hoşlanmayan Selim, dürüst bir adam. Kendi gençliğini gördüğü Yaman konusunda ise çok hassas.

Görmezden gelinen genç
TANER ÖLMEZ (MERT SEREZ)

Serez ailesinin tek oğlu Mert, varlık içinde büyümüş, süper zeki biri olmasna rağmen içine kapanık bir genç. Çocukken etrafındaki herkesten ileride olması büyükleri tarafından sempati ile karşılanıp desteklense de, bu durum yaşıtlarından uzaklaşmasına sebep olur. Giderek yalnızlaşan Mert, çizgi romanlarında çizdiği kahramanlarla arkadaşlık eder. Yaşıtları tarafından biraz tuhaf bulunan, hatta görmezden gelinen Mert, Yaman’ın eve gelişiyle, kendisi gibi herkesten farklı, biraz da tuhaf olan gerçek kahramanını bulur. Mert, Yaman sayesinde büyüyecek hatta çocukluğundan beri aşık olduğu Eylül’le de yakınlaşma fırsatı yakalayacaktır.

Sevgi galip geldi
MİNE TUGAY (ENDER SEREZ)

Ender Serez; ünlü işadamı Asım Şekip Kaya’nın (yaygın söylemiyle Bay Aşk’ın) kızı ve başarılı bir mimar. Üniversitedeyken Selim’e aşık olur, babasının müthiş öfkesine rağmen onunla evlenir. Kısa bir süre sonra oğlu Mert’i kucağına alır. Mert’in doğumuyla Asım Şekip Kaya, kızıyla barışmak için damadı Selim’e bile katlanmak zorunda kalır. Selim’le aralarında süren soğuk savaş, Yaman’ın hayatlarına girmesiyle bir hayli ısınacaktır.

Lügatında yenilgi yok
CAN GÜRZAP
(ASIM ŞEKİP KAYA/BAY AŞK)
60’lı yaşlarında, tanınmış bir işadamı ve çok güçlü bir adam. Ama aynı zamanda zarif… Yenilgiyi ne iş ne de sosyal hayatında kabulleniyor. Genç, güzel kadınlara düşkün… Cemiyet hayatının saygın ve hayatı çok merak edilen yüzlerinden… Kurduğu, içinde bulunduğu düzene hırsla bağlı. Yaman’ı da ailesine karşı büyük tehlike olarak görüyor.

Paraya ve lüks hayata aşık
MURAT AYGEN (FARUK BEYLİCE)

Yatırım danışmanı, Sude’nin eşi, Mira ve Beren’in babası… Başkalarının paralarını borsada değerlendiriyor. Parayı seviyor, paranın sağladığı yaşama aşık… Hayatında ilk kez okul yıllarında Ender’e aşık olmuş. Bir süre flört etmişler, üniversite okumak için yurtdışındayken bir yandan da Ender’le evlilik hayalleri kurmuş. Onun Selim Serez’le yaptığı sürpriz evlilikle sarsılmış. O zor günlerinde Asude çıkmış karşısına ve bu güzel kadınla, biraz da Ender’i cezalandırmak için evlenmiş. Ama zaman içinde Ender’le yan yana sürdürdükleri hayatlarında, gözü ve aklı hep yan evde kalmış. Karısını sevse de onun hırslarından yorgun.

O bir sevgi arsızı
HAZAR ERGÜÇLÜ (EYLÜL BULUTER)

Eylül, Mira ile aynı “akvar-yum”a gözlerini açmış, yaşadığı çevreden başka hiçbir şeyle ilgilenmeyen, ailesinin imkanlarından keyfince faydalanan, hayat dolu, çok renkli bir kız… Mira’nın en yakın arkadaşı… Ünlü plastik cerrah Profesör Bülent Buluter’in biricik kızı. Biraz sevgi arsızı. Küçük yaşta hastalık sonucu kaybettiği annesinin boşluğunu hâlâ yaşıyor. Acısını neşesiyle, vurdumduymazlığıyla saklıyor. Babası, müstakbel cici annesi doçent doktor Gamze Ongun’la tanıştırdığı ilk günden itibaren tek takıntısı ve düşmanı Gamze oluyor. Deli gibi sevilmek istiyor ama sağlıklı ilişkileri yok. Çocukluğundan beri Mert’in platonik aşkı olduğundan ise habersiz…

Warner Bros’tan tebrik

Star TV’nin heyecanla beklenen dizisi “The O.C”nin yerli versiyonu “Medcezir”in setini ziyaret eden Warner Bros. yetkilileri, yapım ekibini oyuncu kadrosu ve mekan seçimindeki başarıları için tebrik etti.

Yayınlanan ilk tanıtım videosu ve setinden ilk fotoğraflarla sosyal medya gündemini değiştiren “Medcezir”de oyuncuların yenilenen imajları hayranlarının büyük ilgisini çekti. Video ve fotoğraflar, aynı gün sosyal ağlarda defalarca paylaşıldı.

Ay Yapım prodüksiyonu dizinin setini ziyaret eden Warner Bros.’un danışmanları da eylülde başlayacak “Medcezir”in setini “dünya standartlarında” diye tanımladı. Oyuncu seçimi ve hikaye örgüsündeki değişiklikleri çok beğendiklerini ifade eden Warner Bros. yetkilileri, “The O.C” dizisinin Türk versiyonunun en az orijinali kadar ilgi göreceğini düşündüklerini ilettiler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>