Adını Kalbime Yazdım dizisi Show TV

04 Mart 2014 Salı, 23:10
EB4_adini-kalbime-yazdim

ADINI KALBİME YAZDIM 1. TANITIM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yapımcılığını Focus Film’in yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun üstlendiği “Adını Kalbime Yazdım” dizisi 26 Ekim Cumartesi saat 20.00'da Show TV'de seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor! Adını Kalbime Yazdım dizisi Yetenek Sizsiniz Türkiye, Fatih Harbiye ve Şefkat Tepe'nın yayınlandığı cumartesi günü rakiplerini geçmeye çalışacak.

ADINI KALBİME YAZDIM DİZİSİNDEN İLK FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Kadrosunda İpek Karapınar, Serhan Yavaş, Tolga Güleç, Erkam Aydar, Meltem Miraloğlu, Emel Göksu, Özge Korkmaz, Fatma Öney, Sertan Erkaçan, Aybike Turan, Kadir Turan, Pervin Ünalp ve Dine Altınok gibi oyuncuları bulunduran “Adını Kalbime Yazdım” dizisi Ekim ayında Show TV'de başlıyor!

Kan davasının gölgesinde bir aşk hikayesi Midyat – İstanbul hattında Bozbeyler ile Pehlivanlar
 
Midyat’lı Ömer ( Serhan Yavaş ) ile İstanbullu Leyla ( İpek Karapınar)’ın mutlu sona giden aşklarının hikayesine, bir kan davasının gölgesi düşer!
 
Show TV’nin yeni dizisinin İstanbul’da başlayan çekimleri önümüzdeki günlerde Midyat’ta devam edecek. Dizi için Mardin’in Midyat ilçesinde özel bir set hazırlandı.
 
Dizinin Konusu
 
Mardin’li köklü bir aile olan Bozbeyler’in büyük oğlu Ömer, İstanbul’da büyümüş ve kendine bir hayat kurmuştur.  Yolu İstanbullu Leyla ile kesişen Ömer’in karşısına ummadığı bir anda “töre” çıkar! Düşman aile Pehlivanların yeni ağası Halil’in alevlendirdiği intikam ateşi, İstanbul’a kadar sıçrayıp, iki gencin hayatının ortasına düşer.
 
Dizide Kim Kimdir?
 
SERHAN YAVAŞ (ÖMER)
 
İPEK KARAPINAR (LEYLA)
 
TOLGA GÜLEÇ (HALİL)
 
MELTEM MİRALOĞLU (DİCLE)
 
EMEL GÖKSU (KUREYŞA)
 
ERKAM AYDAR (KADİR)
 
ÖZGE KORKMAZ (ZİLAN)
 
FATMA ÖNEY (FİDAN)
 
SERTAN ERKAÇAN (EMİN ALİ)
 
AYBİKE TURAN (SELİN)
 
KADİR TURAN (CELİL)
 
PERVİN ÜNALP (FAZILA)
 
DİNE ALTINOK (BİNNAZ)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>