X Factor- Star Işığı yarışması

04 Mart 2014 Salı, 23:10
CB1_star-isigi

Yurtdışında büyük ilgi gören One direction grubu ve James Arthur gibi pek çok ismin dünya çapında şöhrete kavuşmasını sağlayan yeni jenerasyon şarkı yarışması X Factor-Türkiyenin elemeleri başladı.

Ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan'ın ön elemelerini yaptığı  “X Factor- Star Işığı” yarışmasında büyük ödül tam 2 milyon TL.
 
Dünyada İngiltere ve Amerika başta olmak üzere 20'ye yakın ülkede yayınlanan yeni jenerasyon şarkı yarışması X Factor- Türkiye elemeleri başladı. Önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan yarışmanın elemelerine büyük katılım oluyor…
 
Sabahın erken saatlerinden itibaren elemelerin yapılacağı mekanlara akın eden yarışmacılar, elemeleri geçebilmek için büyük çaba gösteriyor.
 
Türkiyenin çeşitli illerinde gerçekleşen elemelerde yarışmacıları tek tek dinleyen Med Yapım Genel Müdürü Armağan Çağlayan, Med Yapım yarışmayı Türkiye'ye getirdi. Türk televizyon tarihinde bir ilke imza atmaya hazırlanıyoruz. X Factor Türkiye, şimdiye kadar verilen tüm ödüllerin üzerinde, en büyük para ödüllü yarışma olacak. Yarışmanın birincisi tam 2 milyon lira kazanacak. Yarışmaya 16 yaşından 99 yaşına kadar herkes ister tek tek, ister grubuyla katılabilecek dedi.
 
X FACTOR-STAR IŞIĞI TURNE TARİHLERİ :
 
25 EYLÜL 2013 ANTALYA : GRIDA CITY OTEL
 
28 EYLÜL 2013 ESKİŞEHİR : DEDEPARK HOTEL
 
1 EKİM 2013 İZMİR : EGE PALAS BUSINESS OTEL
 
5 EKİM 2013 İSTANBUL : İSTANBUL BİLEK HOTEL
 
9 EKİM 2013 VAN : RESCATE HOTELS
 
12 EKİM 2013 BERLİN : TİTANİC COMFORT HOTEL BERLİN MİTTE

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>