Altındağlı dizisi Show TV

04 Mart 2014 Salı, 23:14
C67_altindagli

YERLİ SOPRANOS ALTINDAĞLI'DAN İLK GÖRÜNTÜLER İÇİN TIKLAYIN

BAŞAK SAYAN'DAN BİTMEDİ AÇIKLAMASI

Güzel oyuncu Başak Sayan, Altındağlı dizisi bitti iddialarına son noktayı koydu. Sayan, dizinin bitmediğini ve pazartesi olan yayın gününün değiştiğini açıkladı. Başak Sayan'ın bu açıklamasına  rağmen Show TV'nin internet sitesinde Altındağlı dizisiyle ilgili bir bilgi bulunmuyor.

ALTINDAĞLI'YA BÜYÜK ŞOK

Show TV ekranlarında yayınlanan Altındağlı dizisinin bu haftaki bölümü yayınlanmadı.

Şafak Sezer ve Hande Ataizi’nin başrollerinı paylaştığı Altındağlı dizisinin yeni bölümü 16 Mayıs Pazartesi günü Show TV'de yayınlanmadı. Diziye ait internet sayfasının da Show TV'nin web sayfasından kaldırılması yayınlandığı günden beri reytinglerde başarı sağlayamayan dizinin yayından kalrılıdığı iddialarını güçlendirdi.

ALTINDAĞLI DİZİSİ

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği ve tüm dünyada büyük ilgiyle izlenen The Sopranos'un yerli uyarlaması olan “Altındağlı” dizisinin yayın tarihi belli oldu. “Altındağlı” Pazartesi günleri 20.00'da Show TV'de yayınlanıyor


BERK AT
AN DA ALTINDAĞLI DİZİSİNDE
“Her Şey Yolunda Merkez” dizisiyle ekrana “Merhaba” diyen 2012 Best Model of Turkey birincisi Berk Atan, yeni bir projeyle ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Atan, Şafak Sezer ve Hande Ataizi’nin başrollerini paylaştığı “The Sopranos”un yerli versiyonunda Sezer’in kuzenini canlandıracak. Dizinin çekimlerine önümüzdeki günlerde başlayacak.

ALTINDAĞLI DİZİSİ

Ünlü Amerikan dizisi “The Sopranos”un yerli versiyonu çekiliyor. Şafak Sezer ve Hande Ataizi’nin başrolleri paylaşacağı dizide Aydemir Akbaş da rol alacak.

YILLARIN oyuncusu Aydemir Akbaş, önceki gün Nişantaşı City’s’de elinde tespihiyle senaryo okurken görüntülendi. Amerikan dizisi “The Sopranos”un yerli versiyonunda rol alacağını açıklayan usta oyuncu, çekimlere kasım ayında başlayacaklarını söyledi: “O meşhur ‘Sopranos’ dizisi Türkiye’ye uyarlanıyor. Şafak Sezer ve Hande Ataizi’yle birlikte oynayacağız. Çekimlere kasımda başlayacağız. Şafak keratasıyla ‘Kolpaçino’ filminden sonra dizide de buluştuk.”Altındağlı dizisi hande ataizi

Mafya dizisi

“The Sopranos”, 1999-2007 yılları arasında Amerikan HBO televizyonunda yayınlanmıştı. İtalyan kökenli bir mafya ailesinin patronu Tony Soprano’nun meslek, suç, şiddet, aile, adalet ve dostluk kavramları arasında denge kurma mücadelesini anlatan dizi, 21 Emmy ve 5 Altın Küre kazandı. Tony Soprano’yu oynayan ünlü aktör James Gandolfini, geçen haziran ayında Roma’da kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.

Mafya babası Tony Soprano’yu dizide Şafak Sezer oynayacak. Aydemir Akbaş, gittiği her yerde senaryoyu okuyor. 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>