Aşk, Ekmek ve Hayaller dizisi Show TV

04 Mart 2014 Salı, 23:17
E12_mujde-ar-ask-ekmek

Başrollerini Berna Laçin, Burak Hakkı, Sinan Tuzcu ve İrem Altuğ'un paylaştığı 'Aşk Ekmek Hayaller'in oyuncu kadrosuna yeni oyuncular katılırken başrol oyuncusu Müjde Ar, diziye veda etti.
MÜJDE AR'A TEŞEKKÜR
Yapımı ANS Prodüksiyon tarafından gerçekleştirilen 'Aşk Ekmek Hayaller' dizisinde 4 bölüm başrolde oyunayan Müjde Ar, “Uzun bir aradan sonra bir dizide yer almamın tek nedeni, hem yakın dostum Abdullah Oğuz'un yeni projesine destek vermek hem de bugün artık en iyi oyunculuğun konuk oyunculuk olduğuna inanmam” dedi.

Dizide Değirmencioğlu Ailesi'nin annesi rolü ile başrolde yer alan ve Berna Laçin'in oynadığı Leyla karakterinin gazabına uğrayarak bir kaza sonucu hayata veda eden Kerime Hanım'ın diziye vedasından sonra ANS Prodüksiyon da “4 bölüm boyunca Kerime Hanım'a hayat veren büyük oyuncu Müjde Ar'a sonsuz teşekkürler” tweet'i ile Müjde Ar'a teşekkür etti.

ÇOCUK OYUNCULAR BÜYÜDÜ
Show TV'de ekrana gelen “Aşk Ekmek Hayaller” dizisinde yakışıklı oyuncu Barış Hacıhan'la Deniz Baysal sürprizlerle dolu bir aşk hikayesinin kahramanları olacak.

Hikayesi 2000'li yılların başında başlayan ve Değirmencioğlu Ailesi'nin çalkantılarla dolu dramını ekrana taşıyan dizi bu hafta yayınlanacak yeni bölümü ile günümüze taşındı.Çocuk oyuncuların yerlerini genç oyunculara bıraktığı bu bölümde diziye dahil olan Barış Hacıhan, Furkan Andıç, Deniz Baysal, Ayça Eren, Leyla Köse ve Elif Merve Çolak hikayeye yeni bir dinamik katacaklar.
Özellikle Barış Hacıhan'ın canlandırdığı “Uğur” karakteri ve çocukluk aşkını canlandıran Deniz Baysal'in oynadığı “Karaca”nın sürprizlerle dolu aşkları izleyiciyi ekrana bağlayacak.
Aşk Ekmek Hayaller, her Pazar 19.45'de Show TV'de…

Kore uyarlaması olan hikayesi ve farklı prodüksiyonuyla bu sezonun en iddialı dizileri arasında yer alan “Aşk Ekmek Hayaller”, Aralık ayında Show TV ekranında başlamıştı. Yapımcılığını ANS prodüksiyonun üstlendiği dizide başrolleri Berna Laçin, Burak Hakkı, Sinan Tuzcu ve İrem Altuğ paylaşıyor.

Bu sezona yepyeni projelerle başlayan Show Tv'nin yeni dizisi Aşk, Ekmek ve Hayaller, Pazar akşamları 20.00'de Show TV'de..   Aşk Ekmek ve hayaller dizisi Show TV

3. BÖLÜM KONUSU
Uğur (Efe Karaman) yeni evine ve yeni okuluna alışmaya çalışmaktadır. Bir gece onu uykusundan uyandıran çörek kokusu Uğur'la Ferit'in (Sinan Tuzcu) arasındaki ilişkiyi öyle bir boyuta taşır ki, Uğur annesi ile babasını tekrar bir araya getirme planları kurmaya başlar. Bu yakınlaşmanın farkına varan Leyla (Berna Laçin) ise intikamını Erdinç'in (Burak Hakkı) kendine olan zaafını kullanarak almaya çalışır. Reyhan (İrem Altuğ) ise oğlunu delicesine özlemiştir. Mahallesini ve arkadaşlarını özellikle Karaca'yı çok özleyen Uğur babasını oyuna getirir. Hiç beklemediği bir anda Uğur'u karşısında gören Reyhan'ı en çok da onunla gelen misafir şaşırtır. Bütün bunlar olurken Uğur'dan kurtulmak için planlar yapan Leyla yine Erdinç'e koştuğu bir anda hayatlarını altüst edecek bir sürprizle karşılaşırlar… 22 Aralık Pazar Günü Saat 19:45'te Show TV'de…

KORE UYARLAMASI

ANS Productions'dan Abdullah Oğuz'un yapımcılığını üstleneceği ve Kasım ayında Show TV'de ekrana gelmesi beklenen 'Aşk, Ekmek ve Hayaller' dizisi 'Bread, Love and Dream' adlı filmden uyarlandı.

OYUNCU KADROSU
'Aşk, Ekmek ve Hayaller' dizisinin oyuncu kadrosu bu isimlerden oluşuyor: Yeşilçam'ın unutulmaz oyuncularından Müjde Ar, uzun yıllardır ekranlardan uzak kalan Berna Laçin, daha önce Emir'in Yolu dizisinde rol alan Furkan Andıç, 'Yer Gök Aşk'ın yakışıklı oyuncusu Burak Hakkı ve bu sezon FOX'un Görüş Günü Kadınları'nda rol alan Sinan Tuzcu.

SON TRANSFER YAPRAK DÖKÜMÜ'NDEN

Daha önce Yaprak Dökümü ve Aşk Emek İster gibi dizilerde rol almış olan Nihal Menzil, merakla beklenen yeni dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>