Çalıkuşu bitecek mi?

04 Mart 2014 Salı, 23:39
Çalıkuşu bitecek mi?

Dizilerde kıyım devam ediyor! Kanal D'nin bu yıl büyük umutlarla ekrana

Kanal D'nin büyük iddia ile yayına soktuğu Çalıkuşu dizisinin düşük reytingleri kanalı kızdırdı. Oldukça pahalı bir dönem dizisi olan Çalıkuşu'na daha önce de kanal yönetiminden uyarı gelmişti.

Başrollerini Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in üstlendiği sezonun iddialı yapımlarından dizinin, istenilen başarıyı yakalayamaması üzerine Tims Production sahibi Timur Savcı devreye girmiş ve senaristlere hikayeyi hızlandırmaları için talimat vermişti. Uyarı üzerine senaristler, yeni bölümlerde dizinin daha akıcı ve hızlı olması için çalıştılar ancak aşı tutmadı.

Tüm çabalara rağmen dizi istenen izlenme oranlarını yakalayamıyor ve Kanal D'nin bu konuda sabrı tükenmiş. Kulağımıza gelenlere göre Çalıkuşu sezon arasında final çekip sonlanacak. Kanal ve yapımcının bu konuda anlaştığı, oyuncuların da akıbetin farkında olduğu biliniyor.

GAZETECİLER.COM

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>