Zeytin Tepesi dizisi Kanal D

04 Mart 2014 Salı, 23:50
397_ZEYTİN-TEPE2FR
Kanal D'nin yeni dizisi Zeytin Tepesi'nde kimler oynuyor. Zeytin Tepesi dizisinin konusu…

ZEYTİN TEPESİ DİZİSİNİN 3. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN - YENİ

Başrollerinde Aslıhan Gürbüz ve Tayanç Ayadın’ın  oynadıkları yeni dizisi Zeytin Tepesi'nin  2. bölümü 19 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00'de Kanal D ekranlarında.

ZEYTİN TEPESİ DİZİSİNDEN İLK FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN


ZEYTİN TEPESİ 3. BÖLÜM KONUSU

Deniz'e kasabada huzur verilmiyor

Deniz’e karşı sürdürülen söze dayalı tehdit kampanyaları, ölümcül boyutlara ulaşıyor.

Deniz’in kasabaya dönmesiyle birlikte ortaya çıkan fay hattında artık, derin yarıklar oluşmaya başlamıştır. Deniz’e karşı sürdürülen söze dayalı tehdit kampanyaları, ölümcül boyutlara ulaşmıştır.

Sevim’in elinde, Malik’in sır dolu dosyasıyla ortalıklarda dolaşması, gizli örgütü alarma geçirir. Emin, bir yandan Gökçener zeytinliklerini yakanları ortaya çıkarmaya, diğer yandan da Sevim’in verdiği ipuçlarıyla babasının cinayetini aydınlatmaya çalışır.

Çıkar ya da duygu çatışmalarıyla ilişki dengeleri bozulur. Karatay ve Tolunay Aileleri’nde bu çatışmalar parçalanmalara neden olurken, Gökçener kadınları ise, birbirleriyle daha sıkı kenetlenirler. Her şeye rağmen Deniz ve Tarık, birbirlerine duydukları aşka engel olamazlar.

AYVALIK'TA ÇEKİLİYOR

“Zeytin Tepesi”nin çekimleri Ayvalık, Cunda’da yapılıyor.
Daha önce Yahşi Cazibe adlı dizide uzun süre Cazibe karakterini canlandıran Aslıhan Gürbüz'ün büyük değişim yaşadığı görüldü. Yeni dizi için imajını değiştiren ve dizide uzun süre hapiste kalmış bir kadını canlandıracak olan Aslıhan Gürbüz, yeni dizisi için kilo verdi. Aslıhan Gürbüz'ün yeni dizisindeki fotoğrafları görenleri şaşırttı.

ZEYTİN TEPESİ DİZİSİNİN 1. TANITIM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Kanal D'nin başrollerini Aslıhan Gürbüz, Tayanç Ayaydın, Salih Bademci, Ayça Varlıer, Zerrin Sümer ve Hakan Karahan'ın paylaştığı, Oya Okar, Neşem Akhan, Haldun Boysan, Ümit Acar, Yeşim Sery, Serkan Çayoğlu, Sezgi Sena Akay, Yılmaz Sütçü, Necati Kutlu, Atilla Saral, İpek Tenolcay, Yusuf Köksal, Özdemir Çiftçioğlu ve Gaye Çankaya'nın da eşlik ettiği, yapımcılığını MF Yapım Faruk Bayhan ve Fatih Aksoy'un üstlendiği, senaryosunu Gülnaz Saraçoğlu'nun kaleme aldığı, yönetmenliğini Barış Yöş'ün yaptığı Zeytin Tepesi adlı dizisi yakında başlıyor.

ZEYTİN TEPESİ'NİN GENEL KONUSU
Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.
Deniz kokan esintilerle ve güneş ışıklarıyla yıkanmış bu kasabada olduğu gibi…
 
Öykü, zeytinin bol olduğu zengin bir sahil kasabasında geçer. Kasabadaki sırlar öykünün temel motivasyonunu oluştururken, karakterler bu sırların zaman zaman efendisi, zaman  zaman kurbanı olarak, keskin çatışmaların odağında karşımıza çıkarlar.
 
İlerleyen zamanlarda sırlar belirli dozlarda açığa kavuşturulsa da, kurulan yeni tuzaklarla, kahramanlar sırların karanlığına çekilmeye devam edecektir.
 
Dizi boyunca, para, iktidar ve ölümcül hırsları için, akla gelen her türlü kötülüğü yapmaya bir an dahi tereddüt etmeyen, elleri kanlı erkeklerin hükmettiği bir dünyaya, bir genç kız meydan okuyacak, ailesindeki diğer kadınlarla birlikte uğradığı haksızlıklara karşı büyük bir mücadele verecektir.
 
8 yıl önce kasabanın karanlık sırlarına gömülen annesini araması ve karşılaştığı karanlık  engeller, zeytinliklerinin banka ipoteğinden kurtarılması için borç arama mücadelesi, bir gece yarısı kundaklanan zeytinliklerini söndürmek için verdiği ölümcül mücadele, Tarık'ın erkek kardeşinin tecavüz girişimi ve daha birçok zorlu saldırının hiç biri Deniz Gökçener'i korkutmayacak ve yıldırmayacaktır.
 
Zeytin Tepesi, bizi bazen sırların gizemine kapılıp bir dedektifin peşine, bazen sırların ayırdığı tutkulu aşkların öfkeli çatışmasının ortasına, bazen de sırların yarattığı rastlantıların rüzgarının önüne katar savurur. Aynı karakterlerine yaptığı  gibi…

ASLIHAN GÜRBÜZ CAZİBESİ İLE BAŞ DÖNDÜRECEK
Kanal D'nin önümüzdeki ay başlayacak olan yeni dizisi Zeytin Tepesi'nde güzel oyuncu Aslıhan Gürbüz, farklı bir rolle karşımıza çıkacak.

Güzel ve başarılı oyuncu Aslıhan Gürbüz, ekranlara geri dönüyor… En son Yahşi Cazibe dizisinde canlandırdığı Cazibe rolüyle izleyenlerini kahkahaya boğan güzel oyuncu, ekrana çok daha fit hali ve yeni görüntüsü ile dönecek. Gürbüz, ‘Zeytin Tepesi isimli dizide uzun süre hapis yatmış bir karakteri canlandıracak.

ZEYTİN TEPESİ'NE İKİ YENİ OYUNCU zeytin karası dizisi

Kanal D'nin yeni dizisi Zeytin Tepesi'nin kadrosuna manken ve oyuncu Atilla Saral ve Sezgi Sena Akay katıldı. Atilla Saral, “Zeytin Tepesi”nde genç manken Sezgi Sena Akay’la kamera karşısına geçti.

KANAL D'DEN ROMANTİK DİZİ
Kanal D Ocak ayında çok güvendiği bir diziye başlıyor. Zeytin Tepesi dizisinin çekimleri Ayvalık'ta başladı. Dizinin oyuncularından Ayça Varlıer ve Neşem AKhan diziden ilk fotoğrafı paylaştı.

İtalyan dizisi “Tuscan Passion”dan uyarlama olacak dizinin orjinal formatında hikaye İtalya'da şarap bağlarında geçiyor. RTÜK kısıtlamalarını göz önünde bulunduran kanal ve yapımcılar dizinin Türkiye uyarlamasında zeytin bağlarında geçecek bir ege ve toprak ağalığı hikayesi konu edinecek.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise Tayanç Ayaydın, Aslıhan Gürbüz, Zerrin Sümer, Ayça Varlıer ve Best Model'den
tanıdığımız Sena Aksoy bulunuyor.

İşte dizinin kadrosu:

Tayanç Ayaydın, Aslıhan Gürbüz, Zerrin Sümer, Sena Akay, Ayça Varlıer

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>