Hürrem'in sonu ne olacak ? Muhteşem Yüzyıl'da dün akşam neler oldu ?

05 Mart 2014 Çarşamba, 01:26
58C_valide-sultan-hurrem-3

TVAKTUEL.com ÖZEL - Muhteşem Yüzyıl'ın dün akşam yayınlanan 39. bölümünde Hürrem Sultan, Valide Sultan karşısında zor duruma düştü.

MEHMET GÜNSUR'UN OYNADIĞI MUHTEŞEM YÜZYIL
STAR TV'DEKİ İLK GÖRÜNTÜLERİ VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Hürrem'in eski sevgilisi Leo'nun aşkını yazdığı defter, Mahidevran Sultan tarafından Valide Sultan'a ulaştırıldı. Dizinin son sahnesinde kendiside Rusça bilen Valide Sultan aşk itiraflarının olduğu defteri okuduktan sonra Hürrem'i huzuruna çağırdı.

Aşk itiraflarının olduğu defteri okuduktan sonra Hürrem'in Sultan Süleyman'a ihanet ettiğini düşünen Valide Sultan, Hürrem'e karşı son kozunu oynadı. Hürrem'e ya saraydan gitmesini yada çocuklarıyla birlikte kendisinin de infaz edileceğini anlatan Valide Sultan, Hürrem'e kaderinin iki dudağı arasında olduğunu söyledi. Hürrem Sultan ise reddetmeye çalışsa da Valide Sultan'ın söyledikleri karşısında büyük şok yaşadı. Hürrem'in kaderi ise dizinin yeni bölümlerinde belli olacak.
  

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>