Başrolde Aşk dizisi bitti mi ?

05 Mart 2014 Çarşamba, 01:55
4BF_basrolde-ask-afis

TVAKTUEL.com ÖZEL - TRT 1'in sevilen dizilerinden Başrolde Aşk dizisi 2 haftadır ekranlara gelmeyince dizinin bitip bitmediği merak konusu oldu.

Son olarak 10 Ocak'ta 24. bölümüyle ekranlara gelen Başrolde Aşk, 2 haftadır TRT ekranlarında yayınlanmıyor. TRT'nin 31 Ocak tarihli yayın akışında Başrolde Aşk görünmüyor.

Başrolde Aşk dizisinin TRT tarafından yayından kaldırılacağı iddia edilirken, dizinin akıbeti önümüzdeki günlerde netlik kazanacak. Ancak yeni dizilerini ekranlara getirme hazırlığında olan TRT'nin Başrolde Aşk'ı yeniden ekranlara getirmesi de zor gözüküyor.

Daha önce Cuma akşamları yayınlanan ve günü değişerek Salı'ya alınan Başrolde Aşk, son olarak yayın saati de 23.00'den sonraya alınmıştı.

Final yapmayan dizinin 3 hafta ara verecek olması hayranlarını da meraklandırdı. Sosyal medya da beğeni toplayan Başrolde Aşk güçlü oyuncu kadroyusuyla da dikkat çekiyordu. Dizinin oyuncuları arasında Mustafa Sandal, Dolunay Soysert, Erdem Yener, Vildan Atasever, Mert Turak, Bülent Kayabaş, Nevra Serezli, Akasya Asıltürkmen ve Güçlü Yalçıner yer alıyordu.

VİLDAN ATASEVER YENİ BİR DİZİDE ROL ALACAK

Başrolde Aşk'ta son bölümde fazla görünmeyen Vildan Atasever'in de adı ise yeni başlayacak olan başka bir dizide geçiyor. Fox TV ekranlarında yayınlanması planlanan ve yeni bir doktor dizisi olacak Ölüm ile Yaşam Arasındayız dizisinde Vildan Atasever'in de adı geçiyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>