Simge Fıstıkoğlu Habertürk TV'de Gün Başlıyor programını sunacak

05 Mart 2014 Çarşamba, 02:06
E53_simge-fistikoglu-gunbasliyo

Bir süre program yaptığı A Haber'den ayrılan ekranların güzel spikeri Simge Fıstıkoğlu, artık Habertürk TV'de program yapacak.

Daha önce Habertürk TV'de spor haberlerini sunan ve gece programı Birgün'ü sunan Simge Fıstıkoğlu, A Haber'den istifa etmesinin ardından yeniden Habertürk TV'ye döndü.

Önceki akşam Okan Bayülgen'in TV 8'deki Medya Kralı programına konuk olan Simge Fıstıkoğlu, Habertürk TV'deki yeni programını da açıkladı.

Programı hakkında bilgi veren Fıstıkoğlu, “Geceden radikal bir dönüş oldu. Sabah kuşağına geçtim. Gece yaşamayı daha çok seviyordum. Ama artık uyuduğum saatte program yapıyor olacağım.  Haftaiçi hergün Habertürk ekranında 7 ile 9 arasında Gün Başlıyor programını yapacağım. Günün tüm gelişmeleri, gazeteler, köşe yazarları olacak. İzleyenleri güne hazırlayacağız” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>