Bir Çocuk Sevdim Star TV

05 Mart 2014 Çarşamba, 02:46
82A_bircocuksevdim_01

KANAL: STAR TV
YAYIN GÜNÜ: PAZARTESİ
SAAT: 20.00

38. BÖLÜM FRAGMANI

Mine, Timur’a olan aşkından emindir.

Sünnette çıkan olaydan sonra herkesin keyfi kaçmıştır. Çok geçmeden Memo’nun Sinan’ı bıçakladığı haberi gelir. Turan telaşla karakola koşar. Oğlunun sünnetine misafir olarak gidip sarhoş olan Sinan ise ne olduğunu tam anlayamamıştır. Memo’nun durumu da kritiktir.

Timur’a aşkından emin olan Mine, çıkan pürüzlere rağmen heyecanını gizleyemez. Her an onun yanında olmak ister. Bir gece sürpriz yaparak Timur’un evine gider. Bu sırada Timur, Bâlâ’nın verdiği güzel haberi kutlamaktadır.

Bu arada artık her şeyi kabullenmeye çalışan Sinan’ın da sürpriz bir misafiri vardır. Bir anda tanımadığı bir çocukla karşı karşıya kalan Sinan, kendini beklenmedik olayların içinde bulacaktır.

Öte yandan Merve’ye sessiz telefonlar gelmeye başlar. Önce önemsemez, kimden geldiğini anladığında ise sarsılacaktır.


GENEL KONU

Mine, orta sınıf bir ailenin en küçük çocuğudur. İlk anda bile insanı çarpacak kadar güzel, çekici, akıllı, cesur… Okulda başarılı, kıskanılacak kadar parlak bir kız. Nitekim ablası Emine bile içten içe onu kıskanmaktadır.

Mine ile kendisinden üç dört yaş büyük Sinan arasında şahane bir aşk vardır. İlk aşk! İkisinin de kalbi yere göğe sığamaz. İkisinin de idealleri, yetenekleri, hayalleri vardır. Bu iki genç, müthiş bir tutkuyla birbirlerine bağlıdır.

Sinan zengin bir ailenin tek çocuğudur. Üniversiteyi bitirmiş, master yapmak üzere yurtdışına gitmeye hazırlanmaktadır. Hayatta ne istediyse önüne sunulmuştur Sinan’ın. Her ne kadar ayrı dünyaların insanları olsalar da kalpleri bir çarpar bu iki deli dolu gencin. Hayatın onlara oynayacağı oyundan habersizlerdir henüz…

Bir gün Mine'nin bayılması ile aile hep birlikte hastaneye koşturur. Ve gerçek ortaya çıkar: Henüz on yedisindeki Mine hamiledir! Büyük rezaletin ilk perdesi hastanede başlar. Mine için bundan sonra hayat cehenneme dönüşecektir….

Bir Çocuk Sevdim, orta sınıf bir ailenin 17 yaşındaki kızı hamile kalırsa başlarına neler geleceğini anlatırken, insanın kendisiyle, inançları ve gelenekleriyle hesaplaşmasını da gözler önüne serecek. Büyük tutkuların peşindeki sıradışı ruh hallerine temas edecek. Mahalle baskısının insan hayatını nasıl, ne kadar etkilediğini, her bir karakterin başlarına gelen olaylarla nasıl dönüşeceğini sorgulayacak. Bir Çocuk Sevdim, Mine Sinan ve Timur'un ana eksen olduğu, her türlü aile içi sorunun işlendiği bir aile draması olarak önümüzdeki sezon televizyonlara damgasını vuracak.

Yapımcı : TMC

Yönetmen : Cevdet Mercan
Bir Çocuk Sevdim dizi oyuncuları : Gülcan Arslan, Bülent İnal, Çetin Tekindor, Arzu Gamze Kılınç, İnan Ulaş Torun, Gülçin Santırcıoğlu, Ezgi Çelik

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>