Bizim Okul dizisi

05 Mart 2014 Çarşamba, 04:15
ABE_bizim-okul-ic-11


BİZİM OKUL
ATV
CUMARTESİ 20.00 


BİZİM OKUL DİZİSİ EKRANA VEDA EDİYOR-HABER İÇİN TIKLAYIN

7. BÖLÜM KONUSU
Çekiliş kuponu alan Selim’e araba çıkar. Selim yanına Saadet’i alarak süslenmiş arabayla Müşerref hanımın yanına gider. Müşerref Hanım Selim’in Saadet ile evlendiğini sanır ve bayılır. Dilara’nın peşinde eski nişanlısı vardır. Denyo Nuriye’ye aşkını itiraf eder. Cemal ve Billy sınav sorularını çaldıklarını sanırlar, sınavdan sonra anlarlar ki sorular başka sorulardır bu sefer iyice rezil olurlar. Diğer sınıftan soruları alması için belinden ip bağlanıp camdan sarkıtılan Denyo, Müdür Ayfer ‘in önüne düşer. Annesi evlenince yalnız yaşamaya başlayan Apaçi, evde bir parti verir.

23 Mart Cumartesi Günü Saat 20:00'de atv'de

BİZİM OKUL DİZİSİ SETİNDEN FOTOĞRAFLAR

GENEL KONU
Bizim Okul; öğrencilerin derslerde yeni bilgiler öğrenirken, aynı zamanda birlikte eğlenmeyi, sağlam dostluklar kurmayı, zor zamanlarında arkadaşlarının yanında olmayı öğrendiği bir hayat okulu… Okulun haylaz öğrencilerinin bir araya geldiği 10-A sınıfı ise öğretmenlerin korkulu rüyası…
Usta oyuncu Zeki Alasya'nın okul müdürü Gestapo Ayfer'i canlandıracağı dizide, müthiş bir kadro bir araya geldi.
Herkesin kendinden bir parça bulacağı Bizim Okul, 2 Şubat Cumartesi günü atv'de başlıyor!

Akasya Durağı'nın yapımcısı Türker İnanoğlu'nun yapımcısı olduğu Bizim Okul dizisi ATV'de ekrana gelecek. Yönetmen koltuğunda Yaşar serinerin oturacağı dizinin Akasya Durağını kaleme alan Resul Ertaş yazıyor.
 
Akasya Durağı dizisinden tanıdığımız Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Levent Ülgen, Pınar Aydın ve Bican Günalan'ın rol adığı dizinin diğer önemli oyuncuları ise Cem Davran ve Volkan Severcan.

Dizide Zeki Alasya, okul müdürü olarak seyirci karşısına çıkacak. Akasya Durağı'nın gedikli taksicileri Cezmi Baskın ve Levent Ülgen ise yeni dizide bu kez öğretmen olarak karşımıza çıkacaklar.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>