atv'nin yeni dizileri hangi günlerde yayınlanacak?

05 Mart 2014 Çarşamba, 04:20
199_spot-diizi-atv

TVaktuel.com ÖZEL HABER: atv yeni sezona 5 yeni dizi ile başlayacak. 'Son Yaz Balkanlar', 'Karadayı', 'Alev Alev', 'Huzur Sokağı' ve 'Benim İçin Üzülme' dizileri eylül ayında ilk bölümleri ile ekranlarda olacaklar. Pazar günün yayınlamaya başlayan 'Krem' ile yeni transfer olan Kurtlar Vadisi dizileri atv'nin yeni sezondaki en büyük kozlarından olacak.

Yeni dizilerin hangi günler yayınlanacağı ise izleyenlerin en merak ettiği konuların başında geliyor. atv'nin geçen sezondan devam eden dizileri cuma günleri saat 20.00'de yayınlanan Hayat Devam Ediyor, salı akşamları 22.15'te yayınlanan Uçurum ve perşembe günleri yayınlanan Alemin Kıralı'ydı. Bu 3 diziden sadece Alemin Kıralı dizisinin yayın günü değişti ve Yahşi Cazibe'den boşalan cumartesi gününe alındı. Alemin Kıralı dizisi yeni yayın döneminde cumartesi günleri atv ekranlarında olacak. Yayınlandığı günden beri perşembe günleri ekranlarda olan Kurtlar Vadisi'nin de gün değiştirmesi düşünülmüyor.

'MUHTEŞEM YÜZYIL' SINAVI

Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri yayınlanacak dizileri belli olan atv'nin geriye kalan 4 günde hangi dizileri yayınlayacağı ise merak ediliyor. Muhteşem Yüzyıl ve Kuzey Güney gibi yüksek izlenme oranlarına sahip iki dizinin yayınlandığı çarşamba akşamları için Son Yaz Balkanlar ve Karadayı gibi kanalın büyük önem verdiği iki dizi düşünülmüyor.

atv'nin de daha az bütçeli bir dizisini bu gün yayınlanması planlanıyor. Huzur Sokağı dizisi çarşamba günü yayınlanması düşünülen dizilerden biri. Dizinin Muhteşem Yüzyıl ve Kuzey Güney'in tekrar bölümlerinin yayınlandığı saat 20.00'de ekrana gelerek izleyiciler için iyi bir alternatif oluşturması düşünülüyor.
 
EZEL TAKTİĞİ

Daha önce pazartesi günleri yayınlanan Ezel dizisi ile büyük başarı yakalayan Kenan İmirzalioğlu'nun oynadığı Karadayı dizisinin pazartesi günü yayınlanması planlanıyor.

SALI'NIN BİRİNCİSİ DEĞİŞMELİ!

Son Yaz Balkanlar dizisinin de salı günü yayınlanması bekleniyor. Bu sezon çok kan kaybeden Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin tahtına aday olabilecek olan Son Yaz Balkanlar dizisinde Hazal Kaya, Tardu Flordun ve Tuğçe Kazaz başrollerde oynuyor. uçurum dizisi salı günleri yayınlanmaya devam edecek.

PAZAR GÜNÜ NE OLACAK?

Pazar günü ilk bölümü ile ekranlara gelen Krem dizisi SBT Analiz tarafından ölçülen reyting sonuçlarına göre günün en çok izlenen ikinci programı oldu. Krem dizisi bu başarısını devam ettirirse Pazar günü yayınlanmaya devam eder.

YARIŞMA ENGELİ

Kim Milyoner Olmak İster'in pazar, pazartesi ve perşembe günleri yayınlanmasından dolayı o günlerde ikinci kuşak olarak adlandırılan 22-24.00 saatleri arasında dizi yayınlayamayacak olan atv, perşembe ve cuma günü art arda iki dizi yayınlaması bekleniyor. Bu dizilerden Bir tanesi Alev Alev, diğeri de Benim İçin Üzülme olacak.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>