Memati'ye gıyabi cenaze namazı kılınacak mı?

05 Mart 2014 Çarşamba, 04:35
232_memati-namaz

Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni sezonun ilk bölümüne Memati'nin ölümü damga vurdu. Memati'nin ölümü Twitter'a en çok yorum yapılan konular arasına girdi.

İzleyiciler yaptıkları yorumlarla, Oktay Kaynarca'nın canlandırdığı Çakır karakterinin dizide öldükten sonra geröek hayatta yapılan cenaze namazına göndermede bulundular ve “Gıyabi cenaze namazı kılınacak mı?” diye sordular.

İşte o tweetler

Çakır'a gıyabında cenaze namazı kılan bu milletten Memati için de bir atraksiyon gercekleştirmesini bekliyoruz.

Bu saatten sonra dirilmez :) Memati icin yarin gazetelerde bassagligi mesajlari yayinlanabilir.

Babam Memati'nin öldüğünü görmüş televizyonda, ruh gibi geziyor.. hadi ama toparla kendini dedim, böyle olmamalıydı evlat dedi.

Yarın Cuma namazından sonra Memati Baş için mevlidimiz vardır.Tüm ekibi bekliyoruz son yolculuğuna beraber uğurlayalım ustaaaa

Ali'siz Kuzey,Memati'siz Polat,Aylin'siz Soner,Feriha'siz Emir olmaz OLAMAZ !!!

''Elinden ne gelir?.. Vadesi dolunca insanin, elinden ne gelir ustaa!?'' Süleyman Çakır nasıl öldüyse Memati 'de öldü kabullenin artık :)

Memati olmemis miydi? Giyabi cenaze namazi kilan ilerizekalilar yine namaz kilacakmis. Espri mi yapiyorlar anlamadim ben !!???

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>