Benim İçin Üzülme'nin bu akşam işi çok zor!

05 Mart 2014 Çarşamba, 05:12
BD6_spot-bizim-uzul

TVaktuel.com ÖZEL HABER: Mahsun Kırmızıgül'ün yapımcılığını yaptığı Benim İçin Üzülme dizisi bu akşam atv ekranlarında yayınlanmaya başlıyor.

atv, salı geceleri Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisi ile rekabet edebilmek için sezon başında Hazal Kaya'nın başrolünde olduğu 'Son Yaz Balkanlar'ı yayınlamıştı ama reytinglerde kötü sonuç alınınca final yapmadan yayından kaldırıldı. atv'nin salı gecesinin liderliği ele geçirmek için Mahsun Kırmızıgül'ün yapımcılığını yaptığı Benim İçin Üzülme'yi yayınlamaya karar verdi.

SÜRPRİZ RAKİP

Öyle Bir Geçer Zaman Ki ile yarışacak diziye yayınlanacağı ilk günde sürpriz bir rakip daha çıktı. Star TV'nin, bu akşam Ata Demirer'in son filmi Berlin Kaplanı'nı yayınlayacak olması Benim İçin Üzülme'yi ilk günde zorlayacağa benziyor.

Seksenler, Merhaba Hayat ve Ustura Kemal de salı gecesi rekabetinde iyi sonuçlar alan diziler. Benim İçin Üzülme'yi ilk gününde çok zorlu rakipler bekliyor.

BENİM İÇİN ÜZÜLME DİZİSİNİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>