Amerikalılar Fahriye Evcen’i seçti!

04 Ağustos 2016 Perşembe, 01:46
* Üç ayrı dönem dizisinde oynadın; “Veda”, “Çalıkuşu”, son olarak da “Kurt Seyit ve Şura”... Dönem dizisinde oynamanın zorlukları neler sence?

- Zorlukları oluyor elbette ama bunun yanında kolay yanları da var. Zorluk olarak gördüğün, sana yardımcı da oluyor aynı zamanda. Kostümüyle, dekoruyla dönem işlerinde farklı bir dünya yaratılıyor ve zaman tüneline giriyormuş gibi hissediyorsun. Oyunculuk bakımından belli bir alana yöneldiğin için, daha derinden hissederek işin içine giriyorsun. Günümüzde geçen bir hikâyede oynamaktansa, o dönemin ruhunu araştırmak çok daha ilgi çekici olabiliyor.

* Tiyatroyla ilgili teklifler aldın mı? 

- Teklifler geldi aslında ama tiyatro bambaşka bir alan. Sinema filmi çekeceğimiz zaman, bir dizide rol alıyor olsak da yazın oluşan iki, üç aylık boşluğu değerlendirebiliyoruz. Tiyatroda durum öyle değil; tamamen zaman yönetimiyle ilgili. Ben bir işe girdiğim zaman onu kusursuz şekilde yapabiliyorsam başarılı sayıyorum kendimi, aksi takdirde o işe girmenin doğru olmadığını düşünüyorum.

Amerika’da yayın yapan bir kanal Türk ünlüler üzerinden bir değerlendirme yaptı.

Amerika’da yayın yapan bir kanal, daha önce Amerikalı gençlere, Türk aktörlerin fotoğraf ve Instagram sayfalarını göstererek tepkilerini ölçmüştü. Aynı kanal araştırmanın ikincisinde kadın oyuncularla ilgili görüş aldı. İlk olarak Fahriye Evcen, Serenay Sarıkaya, Hande Erçel, Beren Saat ve Tuba Büyüküstün’ün fotoğrafları gösterilen katılımcılar, ardından söz konusu isimlerin Instagram hesaplarını inceledi.

EN ÇOK BEĞENİYİ ALDI

Son adımda takip,beğeni,özel mesaj,takibi bırak seçeneklerinden hangisini seçecekleri soruldu. En çok beğeni ve yorum alan isim 30 yaşındaki oyuncu Fahriye Evcen oldu. Onu sırasıyla, Tuba Büyüküstün, Hande Erçel,Serenay Sarıkaya ve Beren Saat izledi.
Fahriye Evcen, 31 yaşındaki oyuncu Burak Özçivit ile 3 yıldır birlikte, çiftin 2017 yaz ayında dünyaevine girmesi bekleniyor.Tuba-Büyüküstün-Serenay-Sarıkaya-Beren-Saat-Hande-Erçel

You must be logged in to post a comment Login