Çoban Yıldızı dizisi Fox TV

Fox’un iddialı dizisi Çoban Yıldızı’nın çekimlerine başlandı

19 Ocak 2017 Perşembe, 00:14

Çoban Yıldızı dizisinin konusu ne hangi oyuncular rol alıyor? Şükrü Özyıldız‘ın Çoban Yıldızı dizisi hakkında tüm haberler…

Şükrü Özyıldız ve Selin Şekerci‘nin başrollerde oynadığı Çoban Yıldızı dizisi yakında Fox TV ekranlarında başlıyor.

Başrollerini Selin Şekerci, Şükrü Özyıldız, Menderes Samancılar, Serhat Özcan, Selim Bayraktar ve Feyza Işık’ın paylaştığı; yapımcılığını Most Production’ın, yönetmenliğini Gül Oğuz’un, senaristliğini ise Gülizar Irmak’ın üstlendiği iddialı yapımın çekimlerine Ürgüp’te başlandı. Öte yandan setin 2 ay Kapadokya’da devam ettikten sonra İstanbul’a taşınması planlanıyor.

Most Production’ın yapımcılığını üstlendiği, FOX’un yeni dizisi “Çoban Yıldızı” nın hazırlıkları titizlikle sürüyor. Yönetmen koltuğunda ilk üç bölüm Gül Oğuz’un oturacağı dizinin senaryosu Gülizar Irmak imzası taşıyor.

Kapadokya’nın masalsı dünyasında başlayıp, İstanbul’a uzanan soluk soluğa izlenecek, gerilim dozu yüksek, güçlü bir aşk hikayesi olan Çoban Yıldızı’nın oyuncu kadrosunda Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar, Menderes Samancılar, Serhat Özcan ve Feyza Işık yer alıyor.

Most Productions imzalı yeni dizi Çoban Yıldızı‘nın çekimleri Ürgüp’te başlıyor.  Benim Hala Umudum Var, Şeref Meselesi, Tatlı Küçük Yalancılar ve son olarak Kış Güneşi’nde rol alan Şükrü Özyıldız ile Melekler Korusun, Leyla ile Mecnun, Kaçak Gelinler, Acı Aşk ve Rengarenk gibi dizilerde oynayan Selin Şekerci, yeni dizide başrolleri paylaşacak.

Selin Şekerci son olarak ATV’de yayınlanan Rengarenk dizisinde başrol oynamış ancak daha sonra diziden ayrılmıştı.

Çoban Yıldızı dizisi Şubat 2017’de Fox TV ekranında seyirciyle buluşacak.

You must be logged in to post a comment Login