Dayan Yüreğim dizisi Fox TV

Cansel Elçin ve Ece Uslu’nun Dayan Yüreğim dizisinden ilk fragman

16 Ocak 2017 Pazartesi, 16:10

Dayan Yüreğim dizisi konusu nedir oyuncular kimler? İşte Cansel Elçin ve Ece Uslu’nun Dayan Yüreğim dizisinden yeni haberler

DAYAN YÜREĞİM DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU BELLİ OLDU

FOX’un iddialı yapımı Dayan Yüreğim’in oyuncu kadrosu belli oldu.

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin, yönetmenliğini Deniz Çelebi Dikilitaş’ın üstlendiği; başrollerini Ece Uslu, Cansel Elçin, Nilay Deniz ve Berk Atan’ın paylaştığı yapımda Ege Aydan, Bora Akkaş, Didem İnselel, Tuncer Salman, Bengi Öztürk, Aydan Koptur, Ferit Kaya, Korel Cezayirli, Bülent Alkış, Özlem Maden, Mehmet Aslan, Miray Akay ve Brad Berke Bayrak da rol alacak.

Dayan Yüreğim, yakında FOX’ta başlıyor!

DAYAN YÜREĞİM DİZİSİNDEN İLK FRAGMAN

Fox TV’nin merakla beklenen yeni dizisi Dayan Yüreğim’in ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş’ın oturacağı, senaryosunu Alican Yaraş ve Serap Gazel’in kaleme aldığı, hikayesi Ozan Yurdakul’a ait olan, başrollerinde ise Cansel Elçin, Ece Uslu, Berk Atan ve Nilay Deniz’in yer aldığı Dayan Yüreğim’in ilk fragmanı yayınlandı.

Daha önce çok sevilen dizilerle ekrana gelen Ece Uslu ile büyük projelerde yer alan Cansel Elçin’i buluşturan “Dayan Yüreğim”, bir kadının, her şeyini kaybettikten sonra hayatta kalma mücadelesini çarpıcı bir gerçeklikle anlatıyor. Çekimleri Amsterdam ve İstanbul’da gerçekleşecek olan “Dayan Yüreğim” yakında FOX’ta!

 

DAYAN YÜREĞİM İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Çok yakında FOX ekranlarında yayınlanacak, Endemol Shine Türkiye’nin yapımcısı olduğu ‘Dayan Yüreğim’ için geri sayım başladı.

Başrollerini Ece Uslu ve Cansel Elçin’in paylaştığı, yönetmenliğini Deniz Çelebi Dikilitaş’ın üstlendiği, senaryosunu Alican Yaraş ile Serap Gazel’in kaleme aldığı, hikayesi Ozan Yurdakul’a ait olan ‘Dayan Yüreğim’ çok yakında izleyici ile buluşacak.

ECE USLU DAYAN YÜREĞİM DİZİSİNDE

Daha önce ‘Karagül’, ‘Zerda’, ‘Kızım Nerede’ gibi çok sevilen dizilerle ekrana gelen Ece Uslu ile ‘Hatırla Sevgili’, ‘Gönülçelen’, ‘Kırık Kanatlar’ gibi büyük projelerde yer alan Cansel Elçin’i buluşturan ‘Dayan Yüreğim’, bir kadının, her şeyini kaybettikten sonra hayatta kalma mücadelesini çarpıcı bir gerçeklikle anlatıyor. Çekimleri Amsterdam ve İstanbul’da gerçekleşecek olan ‘Dayan Yüreğim’ FOX’ta yayınlanacak.cansel-elcin

ece-uslu

You must be logged in to post a comment Login