Evlat Kokusu dizisi

Kanal D’nin yeni dizisi Evlat Kokusu’na 4 yeni oyuncu

19 Ocak 2017 Perşembe, 00:44

Evlat Kokusu dizisinin konusu ne? Evlat Kokusu dizisinde hangi oyuncular rol alıyor? Evlat Kokusu dizisi hakkında tüm haberler.

EVLAT KOKUSU DİZİSİNE 4 YENİ OYUNCU

Kanal D’nin iddialı dizisi Evlat Kokusu’na yeni oyuncu!

Başrollerini Barış Kılıç, Sedef Avcı, Hande Soral, Yeşim Salkım ve Murat Han’ın paylaştığı; yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin, yönetmenliğini Erol Özlevi’nin üstlendiği yapımın kadrosuna son olarak ‘Arkadaşlar İyidir’de rol alan Pınar Çağlar Gençtürk, daha önce ‘Muhteşem Yüzyıl: Kösem’de izlediğimiz Alihan Türkdemir ile Balım Gaye Bayrak ile ‘Yeter’de oynayan Doğan Can Sarıkaya dahil oldu.

Evlat Kokusu, yakında Kanal D’de başlıyor!

YEŞİM SALKIM EVLAT KOKUSU DİZİSİNDE

Kanal D’nin iddialı yapımı Evlat Kokusu’na yeni oyuncu!

Başrollerini Barış Kılıç, Sedef Avcı ve Hande Soral’ın paylaştığı; yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Erol Özlevi’nin oturduğu, senaryosunu ise Alican Yaraş ve Serap Gazel’in kaleme aldığı dizinin kadrosuna son olarak ‘Kocamın Ailesi’nde rol alan Yeşim Salkım dahil oldu. Güzel oyuncu, yapımda Hünkar karakterine hayat verecek.

Evlat Kokusu, yakında Kanal D’de başlıyor!

Yeşim Salkım

EVLAT KOKUSU DİZİSİNİN ÇEKİMLERİ BAŞLADI

Başrollerinde Barış Kılıç, Sedef Avcı ve Hande Soral’ın yer aldığı “Evlat Kokusu” dizisinin çekimleri 18 Aralık’ta Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da başlandı.
Yapımcılığını üstlenen Endemol Shine, dizinin ilk bölümleri için seti Amsterdam’a kurdu.

Amsterdam’da çekilen bölümlerin ardından ise dizi seti İstanbul’a taşınacak. Dizinin senaryosunu Alican Yaraş kaleme alıyor, yönetmen koltuğunda ise Erol Özlevi var.

Evlat Kokusu, yakında Kanal D’de!

EVLAT KOKUSU DİZİSİNİN KADIN BAŞROL OYUNCUSU BELLİ OLDU

Kanal D’nin yeni yılda yayına girmesi için hazırlanan iddialı dizisi Evlat Kokusu’nun kadın başrol oyuncuları belli oldu.

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin, yönetmenliğini Erol Özlevi’nin, senaristliğini Alican Yaraş’ın üstlendiği yapımda Barış Kılıç’a daha önce ‘Menekşe ile Halil’, ‘Ezel’, ‘Boynu Bükükler’ ve ‘Bedel’de rol alan, yeni polisiye dizi ‘Çember’in ilk bölümünde konuk oyuncu olarak yer alan Sedef Avcı ve son olarak ‘Kalbim Yangın Yeri’nde izlediğimiz Hande Soral eşlik edecek.

evlat-kokusu-dizisi
Çekimlerine Amsterdam’da başlanacak olan Evlat Kokusu’nun Şubat ayında yayına girmesi bekleniyor.

EVLAT KOKUSU DİZİSİ KANAL D EKRANLARINDA

Kanal D’nin yeni ve iddialı dizisi Evlat Kokusu‘nun erkek başrol oyuncusu belli oldu. Yapımcılığını Endemol Shine Turkey’in üstlendiği ‘Evlat Kokusu’ dizisi  Kanal D ekranlarında olacak.

‘Paramparça’, ‘Kış Güneşi’, ‘Serçe Sarayı’ ve ‘Kördüğüm’ gibi dizilerin yapım şirketi Endemol Shine’ın yapımcılığını üstleneceği, uygulayıcı yapımcılığını Cengiz Deveci’nin yapacağı dizinin erkek başrol oyuncusu, ‘Adını Feriha Koydum’, ‘Merhaba Hayat’ ve ‘Güllerin Savaşı’ gibi yapımlarda rol alan Barış Kılıç oldu. Dizinin kadın başrol oyuncusu ise önümüzdeki haftalarda belli olacak.

”Evlat Kokusu” yakında Kanal D’de! baris-kilic

tuvana-türkay-barış-kılıç-oyunbozan-dizisi

Paramparça, Kördüğüm ve Kış Güneşi dizilerinin yapımcılığınıda üstlenen dünyanın en büyük bağımsız format ve yapım şirketi Endemol, Türkiye’de iki yeni dizi projesini daha hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Endamol, Evlat Kokusu dizisi için hazırlıklara başladı. Evlat Kokusu dizisinin dram olduğu öğrenilirken, dizinin oyuncu kadrosunun seçimleri devam ediyor.

Kanalı ve oyuncu kadrosu henüz belli olmayan Evlat Kokusu dizisi ile ilgili yeni bilgiler önümüzdeki günlerde netleşecek.

You must be logged in to post a comment Login