Galavant 2. sezon ne zaman başlayacak?

03 Ocak 2016 Pazar, 16:59
GALAVANT - "Aw, Hell, the King" - Desperate to raise an army and storm Hortensia, Galavant and King Richard return to his former castle to find the village thriving, now that they've found democracy. The discovery leads Richard to have an identity crisis now that his people don't need him.  Galavant uses a town hall meeting to recruit fighters from the village, but the volunteers are in short supply. In Hortensia, an evil wedding planner named Wormwood poisons Isabella's mind with an enchanted tiara, intent on making her help him take over the kingdom.  Meanwhile, Madalena threatens Sid with death unless he helps Gareth overcome his guilt-ridden nightmares about betraying Richard on "Galavant," airing SUNDAY, JANUARY 10 (8:00--8:30 p.m. EST) on the ABC Television Network. (ABC/Angus Young)
TIMOTHY OMUNDSON, JOSHUA SASSE

Galavant dizisi 2. sezon hangi tarihte yayınlanacak? Galavant dizisi bitti mi? Galavant ne zaman başlıyor? Galavant 2016 ne zaman yayınlanıyor.

Başarılı bir ilk sezon geçiren müzikal komedi dizisi Galavant ekrana dönmeye hazırlanıyor. Dizi, ismi Prens Galavant olan bir adamın hayatının aşkını kaybetmesiyle başlıyor.

1-Galavant (ABC) Oyuncular: Joshua Sasse (Frankenstein's Army), Timothy Omundson (Psych) İlk Bölüm Tarihi: 4 Ocak Pazar Konusu: ABC, ilk defa bir müzikal peri-masalı komedisi deneyecek. Dizide, bir şövalyenin gerçek aşkını, zalim bir kralın elinden kurtarma macerasına tanıklık edeceğiz. Müziklerini "Beauty & The Beast"'in de müziklerini yapan Alan Menken yapacakken, sözleri ise Glenn Slater yazacak.

Galavant (ABC)
Oyuncular: Joshua Sasse (Frankenstein’s Army), Timothy Omundson (Psych)

Joshua Sasse, Timothy Omundson, Vinnie Jones, Mallory Jansen, Karen David ve Luke Youngblood gibi isimlerin rol aldığı diziye ikinci sezonda ünlü şarkıcı Kylie Minogue konuk olacak.

Tarih: 3 Ocak

Kanal: ABC

GALAVANT KONUSU

Hayatının aşkını kendisinden çalan Kral’dan intikam almaya yeminli Yakışıklı Prens Galavant’ı anlatan dizi, peri masalları ile örülü müzikal bir komedi…

You must be logged in to post a comment Login