Payitaht Abdülhamid dizisi TRT 1

Payitaht Abdülhamid dizisine 3 yeni isim

16 Ocak 2017 Pazartesi, 06:22

Payitaht Abdülhamid dizisi konusu ne? Payitaht Abdülhamid dizisi hangi oyuncular rol alıyor? Payitaht Abdülhamid dizisi hakkında tüm bilgiler haberimizde…

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD DİZİSİNE 3 YENİ OYUNCU

TRT 1’in iddialı dizisi Payitaht Abdülhamid’e 3 yeni oyuncu!

Yapımcılığını Es Film’in üstlendiği, başrollerini Bülent İnal, İbrahim Kendirci, Akın Akınözü, Can Sipahi ve Hakan Boyav gibi isimlerin paylaştığı yapımın kadrosuna son olarak ‘Karagül’de izlediğimiz Özlem Conker, daha önce ‘Asi’, ‘Kara Para Aşk’ ve ’46: Yok Olan’ gibi projelerde rol alan Saygın Soysal ve yine son olarak ’46: Yok Olan’da oynayan Berkan Şal dahil oldu.

Payitaht Abdülhamid, yakında TRT 1’de başlıyor!

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD DİZİSİNE YENİ OYUNCU

TRT 1’in iddialı projesi Payitaht Abdülhamid’e yeni bir isim daha!

Başrollerinde Bülent İnal ve İbraihm Kendirci’nin yer aldığı; yapımcılığını Es Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Faruk Teber’in oturduğu, senaryosunu ise Uğur Uzunok ve Osman Bodur’un kaleme aldığı yapımın kadrosuna daha önce ‘Muhteşem Yüzyıl: Kösem’de rol alan ve son olarak ‘Arkadaşlar İyidir’de izlediğimiz Akın Akınözü de dahil oldu.

Payitaht Abdülhamid, yakında TRT 1’de başlıyor!

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD DİZİSİNİN YÖNETMENİ BELLİ OLDU

’46 Yok Olan’ ile bu senenin en çok konuşulan işlerinden birine imza atan yönetmen Serdar Akar yeniden ekrana dönüyor.

Usta yönetmen, Osmanlı’nın son dönem padişahlarından 2. Abdülhamid’in hayatını anlatan ‘Payitaht Abdülhamid’ adlı dizi için Es Film ile el sıkıştı.

Senaryosu Uğur Uzunok ve Osman Bodur tarafından kaleme alınan dizi çok yakında TRT 1’de ekrana gelecek.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD DİZİSİNİN KONUSU NE

Payitaht dizisinde geçtiğimiz 2 sezon boyunca Filinta dizisinin yapımcılığını üstlenen Es Film tarafından hazırlanan ve Osmanlı padişahlarından 2.Abdülhamid’in hikayesinin anlatılacak.

Flinta dizisinden birçok oyuncunun Payitaht dizisinde de rol alacağı öğrenildi. Başrol oyuncuları için ise görüşmeler devam ediyor.

filinta-bin-yılın-şafağında-yeni

Filinta dizisinin yapımcısından yeni dizi: Payitaht

2. ABDÜLHAMİT’İN HAYATI

Osmanlı İmparatorluğu’nun 34. padişahı ve 113. İslam halifesidir. Bunalımlı bir dönemde tahta çıkan Abdülhamid, Batı’ya karşı dengeci, Doğu’ya karşı İslamcı politikalar izlemiş, ülke içinde mutlakiyeti güçlendirmiştir.

You must be logged in to post a comment Login