baby sensory

#Nihatindergisi Twitter'ı salladı

05 Mart 2014 Çarşamba, 02:15

TVAKTUEL.com ÖZEL – TV 8'de Cuma akşamı yayınlanan Disko Kralı'nda Okan Bayülgen'in konukları Nihat Doğan, Meral Kaplan, Mirgün Cabas, Sevil Uyar, Barbaros Uzunöner, Önder Açıkbaş, Ozan ve Bakkal Grubu oldu.

Programın konuklarından Nihat Doğan, konusu Güneydoğu'da geçen bir sinema filmi projesi olduğunu açıkladı. Nihat Doğan sinema filmi projesinde için Okan Bayülgen'e rol teklif etti. Okan Bayülgen ise, “Biz seninle Ferdi Tayfur ve Ata Demirer gibi olmayız. Biz birlikte yaparız” diyerek teklife sıcak yaklaştı.


NİHAT'IN DERGİSİ TWİTTER'DA DÜNYA GÜNDEMİNE GİRDİ
Mirgün Cabas’ın yeni çıkardığı dergi GQ ile ilgili sohbet eden Bayülgen, eğer bir dergi çıkaracak olsak ve bu dergiyi Nihat Doğan’a satmak istiyoruz desek, GQ nasıl bir adamın dergisi olduğu belli, mesela bu dergi Nihat’a uymaz. Nihat Doğan için bir dergi çıkarsak. Bunun için çıkacak dergi içerisinde felsefe olacak, erkek giysileri olacak, bir harmandalı kıyafeti olacak. Mesela size soruyorum Nihat’ın çıkaracağı derginin ismi ne olur sorusuna Nihat Doğan’ın verdiği Halkın Sesi Dergisi cevabı twitterda sosyal medyayı salladı.

Önder Açıkbaş’ın, Nihat Doğan’a “Nihat Doğan’ın felsefesi ne?” sorusuna Doğan’ın vermiş olduğu uzun cevap karşılığında, Bayülgen yazalım sizde yazın herkes kalem kağıt alsın ancak anlarız dedi ve stüdyoda eğlenceli anlar yaşandı…

Programda kamera arkası yapan Okan Bayülgen yine Melek Baykal’ı ve Melek programını diline doladı ve izleyenleri gülme krizine soktu…

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...