Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın düğün davetiyesi ortaya çıktı

Eylül ayında Fransa’daki düğünle evlenecek olan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın düğün davetiyesi ve detaylar ortaya çıktı.

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın düğünüyle ilgili ise her geçen gün yeni bir detay daha belli oluyor.

Acun Ilıcalı sevgilisi Şeyma Subaşı ile Fransa’nın dünyaca ünlü sahil kasabası Saint Tropez’de 18-19 Eylül’de evlenecek. Düğün 19 Eylül gecesi ünlü bir beach’te yapılacak. 300 kişi davetli. Otel dahil misafirleri Acun Ilıcalı ağırlayacak.

Düğün için özel bir davetiye dizayn edildi. Şeyma Subaşı’nın seçtiği davetiyenin en büyük özelliği sade olması. Davetiye dikkat çeken başka bir detay ise katılımın 9 Ağustos çarşamba gününe kadar bildirilmesi gerektiği.
Eylül ayında Fransa’da yapılacağı açıklanan ve davetliler geldikten bir gün sonra gerçekleşecek düğün sonrası, parti yapılacağı ortaya çıktı. Ilıcalı, düğün sonrasi gerçekleşecek parti için dünyaca ünlü Byblos Hotel’in diskosunu kapattı.  Buna göre; Bettina Machler’in organizasyonuyla 15 Eyl ül Cuma başlayacak düğün, cumartesi gecesi düğün yemeği ve after party ile devam edecek. Organizasyon pazar günü gerçekleşecek brunch’la sona erecek.

esenyurt mutlu son

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın düğün davetiyesi ortaya çıktı

x