Geniş Aile’nin yıldızı Aile İşi dizisinde

Aile İşi’ne sürpriz transfer

01 Nisan 2016 Cuma, 17:36

Yayınlandığı günden bu yana büyük beğeni toplayan Aile İşi dizisi kadrosuna Bülent Çolak dahil oldu.

Geniş Aile dizisinde canlandırdığı Ulvi karakteri ile büyük bir başarı yakalayan ve geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Bülent Çolak canlandıracağı Cemali karakteri ile izleyiciyle buluşacak. atv’de ekranlara gelen Aile İşi dizisi, kadroya yeni katılan Bülent Çolak ile kahkaha tufanı estirmeye devam edecek.

Başrollerini Ufuk Özkan, Pelin Akil, Hasibe Eren, Can Bonomo, Sait Genay, Murat Akkoyunlu ve Gülay Baltacı gibi isimlerin paylaştığı Aile İşi, yeni bölümleriyle Çarşamba akşamları saat 20.00’de atv’de.

Geniş Aile dizisinin Cevahir ve Ulvi'si yıllar sonra yine aynı dizide Aile İşi'nde buluştu.

Geniş Aile dizisinin Cevahir ve Ulvi’si yıllar sonra yine aynı dizide Aile İşi’nde buluştu.

AİLE İŞİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kardeşleri ile “Aile İşi” ve market arasında bölünen Müjde zor zamanlar geçirmektedir. Kardeşlerine yeteri kadar zaman ayıramamaktadır. Kardeşi Uğur, yeni arkadaş çevresi yüzünden karakolluk olmuştur. Leman, bir işgüzarlık ederek Müjde’yi yaşadığı zor şartlardan kurtarmak için evlendirmeye karar verir. Bu fikir Hakan dışında tüm aile üyelerinden de destek görür. Müjde önce bu teklife karşı çıksa da sonrasında kendisine bulunan “kısmet” ile görüşmeyi kabul eder. Hakan hem bu görüşmenin gerçekleşmemesi için elinden geleni yapacaktır hem de Müjde’nin kardeşlerine “ağabeylik” görevini üstlenecektir.

AİLE İŞİ DİZİSİ GENEL KONUSU

Ece, zengin bir ailenin en küçük kızıdır. Geçirdiği araba kazasında, ailesinden yedi kişiyi kaybeder. Kazada arabada olmayan ve artık Ece’nin yaşayan tek akrabası olan amcası Sami Bey, kazanın ardında başka gerçekler olduğundan şüphelenmektedir. Olayı aydınlatabilecek tek kişi olan Ece ise kazada hafızasını kaybetmiştir. Amcası, Ece’nin hafızasını geri kazanması için, doktorun önerdiği en tesirli yöntem olan ‘sahte aile’yi denemeye karar verir ve Hakan’dan yardım ister. Birbirinden habersiz, birbirinden arıza, birbirinden orijinal, birbirinden ‘bela mıknatısı’ yedi kişi, bir aile olmak zorundadır artık. Bu ilginç aileyi, kahkaha ve hüzün yüklü durumlar bekler.

You must be logged in to post a comment Login