Anneler Analar dizisi ATV

Analar Anneler’de Sinem Kobal ve Hazar Ergüçlü’nün annelik heyecanı!

21 Ekim 2015 Çarşamba, 03:04

Anneler Analar dizisi konusu nedir kimler oynuyor? ATV’de yayınlanacak Anneler Analar dizisi konusu, oyuncuları ve yayın tarihi

Ay Yapım’ın yeni sezonda çok konuşulacak yeni projesi Analar ve Anneler’in yayın tarihi belli oldu. Dizi 22 Ekim Perşembe akşamı 20.00’de ATV’de başlıyor.

Sinem Kobal ve Hazar Ergüçlü, “Analar ve Anneler” dizisinde ilk kez canlandırdıkları anne rolüyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.  Dizi, Anadolu’nun bir köyünde yaşayan Kader (Hazar Ergüçlü) ve İstanbul’da evli bir genç kadın olan Zeliha’nın (Sinem Kobal) birleşen hayatlarını konu alıyor. “Analar ve Anneler”, 22 Ekim Perşembe günü ekrana gelecek. sinem-kobal-analar-anneler

Tanıtımda; Okan Yalabık’ın canlandırdığı Polis Ayhan karakteriyle ilgili ilk ipuçları ekrana geldi. Analar ve Anneler; 1970’li yıllarda Zeliha (Sinem Kobal)ve Kader (Hazar Ergüçlü)adında iki genç annenin aynı evlat için savaşmak zorunda bırakılmasını konu alıyor. Okan Yalabık’ın hayat verdiği karanlık bir karakter olan Polis Ayhan ise Zeliha’nın kaderinde önemli bir rol oynayarak dengelerin değişmesine neden olacak. Analar ve Anneler 22 Ekim Perşembe ATV’desinem-kobal-hazar-ergüçlü-analar-anneler-dizisi
Okan Yalabık, Binnur Kaya, Sinem Kobal, Hazar Ergüçlü, Ulaş Tuna Astepe, Metin Akdülger ve Nazan Kesal’ın yer aldığı Analar ve Anneler  hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla yeni sezona damga vuracak. 1970’li yıllarda geçen dizi, Kader (Hazar Ergüçlü)  Zeliha (Sinem Kobal) adında iki genç annenin aynı evlat için vermek zorunda kalacakları savaşı konu alıyor.okan-yalabık-anneler-analar

BİNNUR KAYA ANALAR VE ANNELER’DE ÇOK ŞAŞIRTACAK!
Yeni tanıtımda Binnur Kaya’nın canlandırdığı Hemşire Neriman karakteri ilk kez ekrana geldi. Okan Yalabık’ın hayat verdiği Polis Ayhan’ın ablası olan Neriman,  Zeliha ve Kader’in hayatlarını değiştiren isim olarak çok konuşulacak. Şimdiye kadar canlandırdıklarından çok farklı bir karakterle ekrana gelmeye hazırlanan Binnur Kaya izleyicileri çok şaşırtacak.

İlk bölümden ipuçlarının yer aldığı tanıtımda ayrıca; Anadolu’nun bir köyünde yaşayan Kader ile İstanbul’da dönemin rüzgarına kapılan eşi nedeniyle hayatında sarsıntılar yaşamaya başlayan Zeliha’nın dramına dair sahneler yer aldı. Burak Tamdoğan ve Hakan Kurtaş’ın da ilk defa gözüktüğü tanıtım, çarpıcı sahneleriyle ilgi topladı.

Berkun Oya’nın senaryosunu yazdığı Analar ve Anneler’in yönetmenliğini ise Mehmet Ada Öztekin üstleniyor. Analar ve Anneler çok yakında ATV ekranlarından izleyiciyle buluşacak.
anneler-analar-dizisi

Senaristliğini Berkun Oya’nın, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in üstlendiği, güçlü oyuncu kadrosunda; Okan Yalabık, Binnur Kaya, Sinem Kobal, Hazar Ergüçlü, Ulaş Tuna Astepe, Metin Akdülger ve Nazan Kesal’ın yer aldığı Analar ve Anneler yakında ATV ekranlarından izleyicisiyle buluşacak.

Yeni sezonun, hikayesi ve oyuncu kadrosu ile çok ses getirecek yapımı olacak “Analar ve Anneler” 1970’li yılları ekrana getirecek. Dizi; birbirlerinden çok farklı hayatlar yaşayan iki genç anne olan Kader (Hazar Ergüçlü) ve Zeliha’nın (Sinem Kobal) aynı evlat için vermek zorunda kaldıkları savaşı konu alıyor. Ay Yapım imzalı Analar ve Anneler çok yakında ATV ekranlarından izleyicisiyle buluşacak.

ANNELER VE ANALAR DİZİSİ İLK FRAGMAN

Ay Yapım’ın yeni ve iddialı dizisine bomba bir isim daha katıldı. Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü’nün başrollerinde oynayacağı diziye, son olarak Aramızda Kalsın dizisinde rol alan Binnur Kaya, dizinin oyuncu kadrosuna katıldı. Binnur Kaya dizide Okan Yalabık’ın canlandıracağı polis karakterinin ablası rolüyle ekranlara gelecek. Dizide Okan Yalabık, Binnur Kaya, Hazar Ergüçlü, Nazan Kesal, Tansu Taşanlar, Metin Akdülger rol alacak. Anneler Analar Ekim ayında ATV ekranlarında olacak. Binnur Kaya

Yapımcılığını Ay Yapım’ın yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in yapacağı atv’nin yeni dizisi Anneler Analar’a ünlü bir oyuncu daha katıldı. Hazar Ergüçlü ve Metin Akdülger’in de rol alacağı diziye son olarak ünlü oyuncu Okan Yalabık da katıldı. Okan Yalabık Eylül sonunda başlayacak dizide rol alacak. Muhteşem Yüzyıl’da Pargalı İbrahim Paşa rolündeki müthiş oyunculuğuyla uzun süre ekranlarda olan Yalabık bir süre ekranlardan uzak kalmıştı. 80’li yıllarda geçen bir hikayeyi konu alacak dizide Okan Yalabık polis rolünde olacak.

Muhteşem Yüzyıl'daki Pargalı İbrahim rolünde müthiş bir oyunculuk sergileyen Okan Yalabık uzun bir aradan sonra dizilere geri dönüyor.

Muhteşem Yüzyıl’daki Pargalı İbrahim rolünde müthiş bir oyunculuk sergileyen Okan Yalabık uzun bir aradan sonra dizilere geri dönüyor.

Ay Yapım yeni sezonda iddialı bir diziye imza atacak. Yeni sezona 10’a yakın yeni diziyle girecek olan Kanal D’nin bir dizisi daha belli oldu. Ay Yapım imzalı olan Anneler Analar dizisi için çalışmalar devam ediyor. Yeni sezonda ATV’de ekrana gelecek olan Ay Yapım projesi Anneler Analar dizisinin yönetmeni ve senaristi belli oldu. Son isimli dizi ile yurt dışında büyük başarılara imza atan senarist Berkun Oya Anneler Analar dizisinin senaristi oldu. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Kuzey Güney, Racon ve Saklı Kalan dizilerinin yönetmeni Mehmet Ada Öztekin oturacak.hazar-erguclu

HAZAR ERGÜÇLÜ’NİN İLGİNÇ HİKAYESİ-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Geçtiğimiz günlerde Hazar Ergüçlü ve Metin Akdülger’in Ay Yapım’ın yeni projesinde yer alacağı açıklanmıştı. Bu dizinin senaryosun da Berkin Oya üstlenecekti. Şayet Berkun Oya bu sezon 2. proje ile ekrana gelmez ise Hazar Ergüçlü ve Metin Akdülger Anneler Analar dizisi ile seyirci karşısına geçecek.

 

You must be logged in to post a comment Login