baby sensory

Arkası Uzun Bluz Çeşitleri Rengârenk

19 Ocak 2019 Cumartesi, 10:40

Bahar mevsimlerinde dolapları dolduran bluz çeşitlerinin fermuarlı ve arkası uzun detayları rengârenk görselleri ile büyülüyor. Çok seçenekli kıyafet bütünlüğüne sahip olan bunun gibi tasarımların askılı ya da farklı degaje özellikleri sayesinde alımlar rahatlıkla yapılıyor. Her rengi taşıyan üst giyimin bu modelleri kadınların stillerine oldukça uyum sağlıyor.

Sırt Detaylı Ve Kayık Yakalı Bluz Tasarımları

Giyimi hareketlendiren bluz tasarımları sonbahar mevsimlerinin yanında kışlık modelleri ile de son derece şık özelliklere sahiplik ediyor. Farkını her daim belli eden bu tasarımların renk uyumluluğuna bağlı olarak sırt detaylı ve kayık yakalı biçimleri seçeneklerle dopdolu olarak sitede bulunuyor. Eşsiz desen farkları ve detayları ile tercih edilen modellerden sizlerde alabilirsiniz.

Asimetrik Kesimli Mevsimlik ve Baharlık Bluz

Ön ya da arka kısımlarında kullanılan asimetrik detaylar bluz kategorilerinin mevsimlik ve baharlık tasarımları içinde yer alıyor. Daha kalın kumaşlı ya da karma yün özellikli bu ürünlerden tercihlerinizi belirleyebilirsiniz. Bu yüzden sitenin https://www.dilvin.com.tr/kadin-bluz-modelleri adresi ile özellikli kombinler sağlayabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login