Asla Vazgeçmem final yapacak mı?

Asla Vazgeçmem final ne zaman?

04 Nisan 2016 Pazartesi, 16:07

Asla Vazgeçmem final mi yapacak? Asla Vazgeçmem final yapacak mı? Asla Vazgeçmem ne zaman final yapacak?

Yapımcılığını Gold Film’in, yönetmenliğini Aysun Akyüz’ün üstlendiği “Asla Vazgeçmem”’in senaryosunu ise Sırma Yanık ve Melis Civelek kaleme aldığı Asla Vazgeçmem dizisini final yapılacağı iddia edilmişti.

Başrollerinde Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe’nin oynadığı Asla Vazgeçmem dizisinin yapımcısı Faruk Turgur, sosyal medya hesabından bu iddialara cevap verdi.

Faruk Turgut, “Asla Vazgeçmem adlı dizimizin yayından kaldırıldığı haberi yalandır.Dizimiz planlandığı gibi haziran ayının son haftasına kadar devam edecek. Asla Vazgeçmem Planlandığı gibi 57.bölüm final olacaktır” mesajını paylaştı.

asla-vazgeçmem-yeni-sezon

ASLA VAZGEÇMEM KONUSU

Sıfırdan zirveye yürümüş, hırçın bir ruh; Yiğit Kozan (Tolgahan Sayışman) . Ateşe koşan pervaneler misali, aşka inanmayan bu karanlık adama tutkun iki kadın; Biri yıllarca süren derin bir uykudan uyanan çocuğunun annesi, diğeri yıldırım aşkının büyüsüne kapılan masum bir aşık: Yiğit (Tolgahan Sayışman), İclal (Şafak Pakdemir) ve Nur (Amine Gülşe). Sevda kafesinde çırpınıp duran üç yaralı ruh… Ya kafes onları boğacak… Ya tutsaklığa yalnızca aşk ışık olacak…

You must be logged in to post a comment Login