Bandırma Evden Eve Nakliyat’ta Güvenilir İsim Yıldız Nakliyat

29 Aralık 2015 Salı, 12:12

Yıldız Nakliyat Tam donanımlı; araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile Bandırma evden eve nakliyat hizmetinde güvenli ev nakliyat taşıma hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi, taşınma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.

Yıldız Nakliyat evden ev taşımacılığın kolay olması için sizlere en iyi şekilde yardımlarını sunacaktır. Nakliyat işi belirli sıra sıra işlemler sonucu oluşur. Eğer eşyanız çoksa, bir ya da iki gün önceden elemanlar gelip ambalaj işlemi yaparlar. Eşyanız normal ise aynı gün içerside hem ambalaj yapılır hem de taşıma işlemine başlanmaktadır. Ambalaj işlemlerinde, beyaz eşyalarınızı, mobilyalarınızı, koltuk takımlarınızı vb. eşyaları zarar görmeyecek güvenilir bir biçimde ambalajlanır.

Kırılacaklar ise beyaz kâğıtlara sarılıp karton kutular içerisine yerleştirilir. Eşyaların gideceği yerde eşya sahiplerinden en az bir bulunması yeterli olacaktır. Bunun nedeni ise evdeki eşyaların nereye konulacağı hakkında bilgi verilmesindendir. Aynı zamanda siz müşterilerimiz taşıma işlemi bitti demeden elemanlarımız işlerini bitirmemektedir. Yapılması gereken, yapabilecek ve sizin yapılmasını istediğiniz her şeyi yapmaktadırlar. Bir odayı depo olarak kullanın, açmadığınız kolileri ve diğer eşyaları bu odada depolayın böylece tüm odalarınızı ve eşyalarınızı hazırladıktan sonra en son bu odayı da düzenlersiniz. Böylece yerleşeme süreci bitene kadar dağınık sadece bir odanız olur.

Avrupa standartlarına uygun, çağdaş kaliteli ve yüksek düzeyde eğitimli personellerle hizmet veren Yıldız Nakliyat, müşterilerimizin rahatlığı ve memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmaktadır.

Sizde Yıldız Nakliyat hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız http://www.evdenevebandirma.com/ adresinden firmaya ulaşabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login