baby sensory

Bandırma İnşaat Firması Gümüşkonak İnşaat

24 Mart 2017 Cuma, 16:23

Bandırma inşaat firması Gümüşkonak İnşaat 1991 yılında inşaat sektörüne giriş yapmıştır. İnşaat sektöründe ki deneyimlerine kooperatif usulü giren firma zamanla gelişim kaydetmiş ve bugünlerin kaliteli inşaat firmalarında parmakla gösterileni olmuştur. Gümüşkonak inşaat firması Nurullah Kızılçay tarafından canlandırılmıştır. Gümüşkonak Yapı ve İnşaat – Taahhüt ve Ticaret ünvanını 2007 yılında almıştır. Bu yıldan itibaren firma daha önce eşi benzeri olmayan inşaat projesi uygulamaları ile piyasada ki inşaat sektörlerine açık ara fark atmıştır.

1991 Yılından günümüze Bandırma’da üst düzey tecrübe!

Gümüşkonak İnşaat sektöründe ki tecrübesini eğitimli temeller üzerine koyarak elde etmiştir. İnşaat alnında gerekli eğitimlerin alınması çalışan personellere tabii görülmüş ve eğitime yılların verdiği kazanımlarla tecrübe katılmıştır.

1991 yılından bu yana firma inşaat sektörünün tüketicileri tarafından hidayetle aranan firması olmuştur. Firma bu kaliteyi tecrübesine, işine verdiği saygıya, tüketici ihtiyaçlarını her zaman hesaba katmaya ve projelerini tüketici ihtiyacı esasına göre yapmaya, iç mimarlık konusuna farklılık kazandırmaya, ekonomik, çevresel ve sosyal iyileştirmelerine borçludur.

İnşaat Sektörüne Yeni Bir Vizyon…

Gümüşkonak inşaat firması tasarladığı tüm yapılarda hem ekonomik hem çevresel hem de sosyal iyileştirmeleri her zaman göz önünde tutmuş ve projelerinde bu unsurlara yer vermiştir. Projelerin ekonomik açıdan iyileştirme taşıması ihtiyaç sahiplerinin en çok aradığı bir iyileştirmedir. Çünkü ülkemizde enflasyonun artış hızı ile çalışan kazancı aynı şekilde artmamaktadır.

Dolayısıyla tüketmek ihtiyacı aştığı için ev edinme gereksiniminde müşteriler en çok ekonomik yapılara yönelmektedirler. Sosyal açıdan iyileştirmeler özellikle site içinde insanların sosyal ortamlarda bulunabilecekleri market, cafe vs. işletmelerin olmasına olanak tanınmasıdır. Çevresel iyileştirmeler ise binaların çevreye en verdiği en az zararla tasarlanıp uygulamaya konulmasıdır. İnşaat sektöründe kısaca çevreci yani çevre dostu bir proje sergilenmesi esas alınır.

Bandırma Akıllı ev sistemleri uygulamasında firmanın Hilton İzmir, Crowne Plaza, Sheraton, Conrad, Zorlu Center, Ak Merkez başta olmak üzere daha bir çok adını duyurmuş firmadan referansları bulunur.

 

You must be logged in to post a comment Login