baby sensory

Bayan Gömlek

25 Haziran 2020 Perşembe, 11:11
kadın gömlek

Şıklığın ve zarafetin simgesi bayan gömlek modelleri herkesin tercihi olmayı başarmıştır. Sıra dışı narin kumaşlardan yapılan parçalar oldukça kullanışlıdır. Farklı renklerde ve desenlerde yer alan gömlekler oldukça popülerdir. Özellikle yaz aylarının kullanışlı kısa kollu gömlek modelleri bayanların sürekli tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır.

Kare desenli ve çizgili bayan gömlekler de her mevsime uyum sağlayan modeller arasında yer alıyor. Cep detayları ile oldukça özel bir görünüm sağlıyor. Kısa kol gömlek modelleri yaz ayları için oldukça ideal parçalar arasında yer almaktadır. Batik desenli modeller farklı renk pantolon ve etekler ile uyum sağlayan modeller arasında yer almaktadır.

Modern Bayan Gömlek Modelleri

Son zamanların değerli parçaları gömlekler her mekana ayak uydurmayı başarıyor. Özellikle desenli gömlek sevenlerin tercihi geometrik desenli gömlekler oldukça popülerdir. Desenli kısa kol gömlekler yaz aylarının rahatlatıcı parçaları arasındadır. Fakir kol gömlekler çizgili ayrıntıları ile bayanların severek kullandığı parçalardır. Dantel detayları da herkesin tercihi olmayı başarmıştır.

Vintage sevenlerin tercihi vintage çiçek desenli modeller de oldukça trend parçalar arasında yer almaktadır. Püskül detaylı parçalar da püskül sevenlerin her zaman tercihi olmaya devam ediyor. Sim detaylı parçalar özel günlerin severek kullandığı parçalardır. Puantiye gömlek modelleri özel ve sıradan günlerin kurtarıcı parçaları arasında yerini alıyor. Tüm bayan gömlek modellerine https://www.peraclub.com/bayan-gomlek web sitesi üzerinden göz atabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login