baby sensory

Bayan Pantolon

29 Kasım 2019 Cuma, 10:14

Her kadının stilini en güzel şekilde yansıttığı giyim parçalarından biri olan pantolonlar, hem kadın hem de erkekler tarafından oldukça tercih edilmesine rağmen kadınlar tarafından ayrı bir değere sahiptir. Kendi bedeninize ve vücut tipinize uygun pantolon modellerini tercih ettiğiniz zaman daha da mutlu olacaksınız. Hem yaz aylarında hem de kışın özgürce kullanabileceğiniz pantolonlar ile birlikte uygun kombinler yaratabilirsiniz. PeraClub marka pantolon hem elastik kumaşı hem de kaliteli dikişi ile birlikte her kadın tarafından oldukça tercih edilmektedir.

Pantolonların bayanlar tarafından tercih edilmesinin nedeni hem rahat oluşu hem de birçok parça ile kombine edilebilir olmasıdır. İster bluz, gömlek, deri ceket, askılı bluz vb. binlerce parça ile birlikte kombine edilebilir.

Düşük bel bayan pantolon modeli daha çok uzun boylu kadınlar tarafından tercih görmektedir. Modayı yakından takip edenler bilir ki kısa paça pantolonlar her zaman uç bir şıklık yakalamanıza yardımcı olur. Eğer tam tersi olarak kısa boylu bir hanım iseniz sizler de seçeceğiniz yüksek bel pantolon modeli ile kendi stilinizi yansıtabilirsiniz. Bayan pantolon modasının her geçen gün stil değişikliğine uğradığını görebilirsiniz. Özellikle son senelerde işlemeli, yırtmaçlı ve baskılı pantolonlar sıkça üretilmektedir.

Seçeceğiniz pantolonlar ile değişik tarzlar yaratabilirsiniz, kendi bel ve bacak ölçülerinize en yakın bedeni seçmelisiniz, daha sonra aksesuar seçimi de sizin için önem taşımaktadır. Tüm bu faktörlere dikkat ettiğiniz takdirde dilediğiniz moda parçasından uygun kombinler yapabilirsiniz.

Kadın Pantolon Modelleri

PeraClub üzerinden dilediğiniz pantolon modellerini bulabilirsiniz. Bayan pantolon denildiğinde Jean, klasik, spor vb. tipteki pantolon tipleri akla gelmektedir. Kadınların gündelik ve gerekse özel günlerinde sık sık tercihini pantolon modellerinden yaptıkları görülmektedir. PeraClub marka olarak site üzerinde yer alan pantolon kategorisine tıklayın. Karşınıza Business ve Casual alt kategorilerinde iki seçenek çıkacaktır. Business, iş hayatınızda tarzınıza uygun kombinler yapmanıza olanak tanırken Casual alt kategorisindeki ürünler, gündelik yaşam için tercih edebileceğiniz ürünlerdir.

Business kadın pantolon modelleri daha kurum içi çalışmaya yöneliktir. Site üzerinde 36 bedenden 44 bedene kadar birçok pantolon modeli bulunmaktadır. Ürünlere genel olarak bakıldığında birçoğunun indirimli olduğunu görmekteyiz ve tabi ki aralarında yeni pantolon modelleri de bulunmaktadır. Business tipinde yer alan bayan pantolon modelleri arasında ilk olarak yüksek bel kemerli modeller, daha sonrasında ekoseli modeller, kuşaklı ve pileli modeller gelmektedir.

Yüksek bel modelli kadın pantolon çeşitlerinde yeşil, mavi, sax, gri, sarı, siyah gibi geniş renk yelpazesine ait tipteki pantolonları bulabilirsiniz. Bunun dışında diğer bayan pantolon ürünlerinde de renk ve beden yelpazesi oldukça geniştir. Kadınlar tarafından pantolon kategorisinde en çok tercih edilen renkler koyu renkler olmak üzere başlıca siyah, gri, mavi gibi tonlardır. Daha sonrasında açık renkler de kadınlar tarafından özellikle yaz mevsimlerinde tercih edilmektedir. PeraClub pantolon kategorisinin diğer bir alt türü de Casual tipteki modellerdir. Casual bayan pantolon ürünleri daha günlük yaşam için giyilmekte ve kombin çeşitliliği daha fazla olmaktadır. Bayanların en çok tercih ettiği türdeki pantolonlar böyledir. Casual tipte pantolon ürünü olarak şu anda desenli siyah pantolon mevcuttur.

Bayan Pantolon Fiyatları

Bütçenize uygun seçimler yapabileceğiniz kadın pantolon modelleri, zamanın dışında tasarımlara sahiptir. Birbirinden şık tasarımlara sahip ürünleri keşfetmek için şimdi siz de online alışveriş mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Filtreleme seçeneği ile indirimli ürünleri keşfedebilir ve kolay ödeme seçeneğiyle siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz. Daha fazla bilgi için; https://www.peraclub.com/kategori/bayan-pantolon

 

You must be logged in to post a comment Login