baby sensory

BERFUĞ KIRAN

12 Şubat 2020 Çarşamba, 15:33
BERFUG-KIRAN

Berfuğ tasarımları, eğitim ve sosyal hayatı ile akranlarına göre kendini oldukça geliştirmiş ve ilerletmiş başarılı bir iş kadını. Yaşı, dinamizmi, üretkenliği, tarzı ve duruşu ile her genç  kızın örnek alması gereken bir noktada. Aldığı eğitim ve çevresinden kendine kattıkları ile gerek akademik hayatında gerekse moda tasarım yönünde adından daha sıkça söz edeceğimiz de açık. Özellikle böylesine güçlü ve dayanaklı bir eğitim alırken kendini farklı alanlarda da geliştirmiş olması takdire şayan. İş kadını dedim evet hala arkasındayım ki siz de tasarımları incelerken göreceksiniz ki ünlüler tarafından da sıklıkla tercih edilen bir tasarımcı.

BERFUĞ KIRAN KİMDİR?

Berfuğ Kıran, moda tasarım yönündeki iddialı, yaratıcı ve şık tasarımları sayesinde piyasada hızla yükselecektir. Ki şuan kendisinin özel tasarım elbiselerini televizyonlarda, konserlerde, dergi çekimlerinde oldukça sık olarak görmekteyiz. Berfuğ Kıran özel tasarım elbise zaman içinde hem ünlüler camiasında hem de cemiyet hayatında parlayacaktır.

BERFUĞ KIRAN ÖZEL KOLEKSİYON ELBİSELERİ

Tüm bunların yanında tevazudan, aile bağlarından ve sosyal hayatından da kopmayan bir genç kadın oluşu ile örnek bir yüz olacağına inanıyorum. Eğitimini ve sosyal yanlarını böylesine güçlü sürdürmesi ilerleyen dönemde fark yaratacak ve bu sektörde çok sık duyacağımız isimlerin başında gelecek kişilerden olduğunu da müjdeler nitelikte. Zevke ve bedene özel tasarımları sayesinde kendinizi en iyi hissedeceğiniz kıyafetlere sahip olacaksınız. Heyecanla eşsiz tasarımlarını görmeyi bekliyoruz.  Koleksiyonları ve özel tasarımları incelemek için; https://www.berfugkiran.com/ web adresini ziyaret edebilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login