Bodrum Masalı dizisi neden yayından kalktı?

Kanal D’nin sevilen dizisi Bodrum Masalı’nın final bile yapmadan bitmesinin nedeninin dizinin başrol oyuncusu Timuçin Esen’in diziden ayrılması olduğu iddia edildi.

Timuçin Esen’in Bodrum Masalı’nı bırakma nedeni ise Müslüm Gürses’in hayatını anlatacak olan filmde Müslüm Gürses’i oynayacak olması olduğu belirtildi.

Müslüm Gürses rolü için “Peki erteleme şansı yani daha sonra oynama şansı yok muydu?” diye soran Milliyet gazetesi yazarı Sina Koloğlu, “Benim duyduğum, Muhterem Nur bu filmin bu yıl çekilmesini şart koşmuştu. Peki kim çekecek bu filmi? Duyduğum ‘Ayla’ filmini çeken ekip.” ifadelerini kullandı.

İşte Sina Koloğlu’nun o yazısı:

TİMUÇİN ESEN NEDEN AYRILDI?

Bodrum Masalı’ bitti. Yeni sezonda Kanal D’de ekrana gelecekti. 13 bölüm daha hazırlanmıştı. Gençlerin hayali ve gelecekleri bu bölümlerde belli olacaktı. Dizi beş yıl atlayıp öyle devam edecekti.

Sürpriz bir gelişme oldu. Timuçin Esen yani Faryalı, diziden ayrılacağını söyledi. “Hayatımın film projesi geldi” dediği bir teklif almıştı. Müslüm Gürses’ in hayatını oynaması teklif edilmişti. Dizinin geleceği ise Faryalı üzerine kurulmuştu. Onun gitmesi ile tüm senaryonun çatısı devrildi. “Bir bölüm oynayayım, öleyim” teklifinde bulunduğu söyleniyor. “Olmadı iki bölüm de oynayayım” ikinci teklifti.

Kendisinin oyunculuk kariyerinde çok önemli bir rol teklifi gelmişti. Peki erteleme şansı yani daha sonra oynama şansı yok muydu? Benim duyduğum, Muhterem Nur bu filmin bu yıl çekilmesini şart koşmuştu. Peki kim çekecek bu filmi? Duyduğum ‘Ayla’ filmini çeken ekip.

yalova mutlu son

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Bodrum Masalı dizisi neden yayından kalktı?

x