Bu Sayılmaz dizisi konusu ve oyuncuları

Bu Sayılmaz dizisi konusu nedir oyuncular kimler? Bu Sayılmaz hangi kanalda yayınlanacak? Bu Sayılmaz dizisinden yeni haberler..

Fox TV’nin yeni sezondaki komedi dizisi Bu Sayılmaz’ın yayın tarihi belli oldu. Sitcom tarzındaki yeni dizi Bu Sayılmaz’da Binnur Kaya, Settar Tanrıöğen ve Mustafa Üstündağ’ın başrollerde olduğu Bu Sayılmaz isimli sitcom türündeki dizide, Burak Satıbol, Hakkı Ergök, Derya Şensoy, Sadi Celil Cengiz, Nergis Öztürk, Bülent Çolak da rol alacak.

Bu Sayılmaz dizisi ilk bölümüyle 9 Ağustos Çarşamba akşamı 20.00’de Fox TV’de başlıyor.

25 FİLM yapımcılığında ekrana gelecek ‘Bu Sayılmaz’ın başrolü Nergis Öztürk, fenomen olacak bir karakterle ekrana geri dönüyor.

‘Bu Sayılmaz’ sahnesinde, eskiden hemşirelik yapan bugünün mahalle iğnecisi olan eğlenceli bir rolü canlandıran Öztürk, yeni sitcomda Armağan’ın (Mustafa Üstündağ) ablası ve kardeşlerin en akıllısı ‘Melek Sayılmaz’ isimli karakterle izleyenlerle buluşacak.

Ünlü oyuncu, kardeşlerinin kendi ayakları üstünde durmasını isteyen, Cengiz’in (Settar Tanrıöğen) aşık olduğu Melek rolüyle komedi yüklü sahnelere imzasını atacak. Ekranın sevilen oyuncularından Nergis Öztürk, yeni karakteriyle ‘Bu Sayılmaz’ sahnesinde 9 Ağustos Çarşamba akşamı FOX’ta izleyenlerle buluşacak.

Ve karşınızda ekranların en traji komik ailesi: Sayılmazlar. Abla Melek Sayılmaz, abi Armağan Sayılmaz, ve kız kardeşler Biricik ve Cansın Sayılmaz’dan oluşan ailemiz İstanbul’da oldukça sıkıcı bir hayat sürdürmektedir. Melek Sayılmaz’ın hayattaki tek arzusu, bir başına büyüttüğü kardeşlerinden bir an önce kurtulmak ve böylece o hep hayalini kurduğu Bodrum’a ilk otobüsle kaçabilmektir. Ancak sivri dilli, hazır cevap ve kardeşlerinden illallah diyen ablamız Melek hanım, öyle pek de melek sayılmaz.

Yapımını 25 Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Kaman’ın oturduğu ve senaryosunu Zeynep Karakaşoğlu, Elif Bilgin ve Kamuran Süner’in kaleme aldığı, FOX’un merakla beklenen yeni sitcom Bu Sayılmaz ilk bölümüyle Çarşamba akşamı ekranda olacak.

Ülkemize getirilecek olan yeni formatta seyirciler de olacak ve sahnedeki esprilere onlar da eşlik edebilecek. Çekimlerin ay sonu gibi başlaması planlanıyor. Projenin flaş isimlerinden Binnur Kaya, aynı zamanda Burak Aksak’ın “Sen Kiminle Dans Ediyorsun?” filminde de rol alacak ve hem sitcom, hem de filmle beraber setlere hızlı bir dönüş yapmış olacak. Projenin yapım şirketi 25 Film, ilerleyen günlerde Tolga Çevik’in yeni programını da hazırlayacak.


Yepyeni bir sitcom formatıyla FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan “Bu Sayılmaz”ın kadrosunda Binnur Kaya, Settar Tanrıöğen, Mustafa Üstündağ gibi usta isimlerin yanı sıra Nergis Öztürk, Derya Şensoy, Burak Satıbol, Sadi Celil Cengiz, Bülent Çolak gibi ünlü oyuncular, izleyici ekrana kilitleyecek.

bağcılar mutlu son

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Bu Sayılmaz dizisi konusu ve oyuncuları

x