Bursada Temizlik Firmaları denince Favori Temizlik!

08 Aralık 2015 Salı, 10:13

Bursa’da bir çok alanda temizlik hizmeti veren Doğan Temizlik şirketinin ev temizliği hizmetinde en önem verdiği nokta müşteri ve firma arasında ki diyalogdur. Ev sahibinin istediği doğrultuda planlama ve işler yapılır. Ev temizliği; eşyalı ev temizliği, inşaat tadilat sonrası ev temizliği gibi gruplara ayrılmaktadır. Eşyalı ev temizliği; temizlik yapılacak yerleri kontrol edip gerekli ekipmanların sağlanmasıyla başlar.

Bursa Temizlik Firmaları arasında ev temizliğinde lider olan Favori Temizlik Mutfak, tuvalet, oda, salon, banyo, camlar, yerler, duvarlar, tavan dâhil evdeki bütün bölümler gözden geçirildikten sonra temizliğe başlanır. Mutfak temizliğinde isteğe bağlı olarak dolapların içleri boşaltılır ve tek tek hepsi silinir. Buzdolabı gibi temizliği zor ve önem taşıyan beyaz eşyaların itinayla temizliği gerçekleştirilir. Lavabo, tezgâh temizlenir, duvar ve yerler de silinir. Banyo ve mutfak temizliği ise özel ekipmanları aracılığı ile dezenfekte edilir ve küvet, lavabo klozet, duşa kabin gibi mikrop olasılığının en yüksek olduğu yerler özenle silinir temizlenir. Fayanslara dikkat edilir genel olarak göze çarpan bütün kirlilikler gözden geçirilir. Balkon temizliğinde yer ve korkulukların bulunduğu yerler en göze çarpan kısımlardır. Buralara dikkat ederek bütün balkonunuz özenle temizlenir. Oda temizliğinde özelikle mobilyalara dikkat edilir. Her mobilyada temizlik için kullanılan ekipmanlar aynı değildir. Temizlenen yerin yüzeyine ve özelliğine göre seçim yapılmaktadır. Masa, vitrini koltuk, etejer, sehpa, dolaplar gerekirse içleri teker teker boşaltılarak temizlenir. Elektronik aletlere ayriyeten hassasiyet gösterilir. Halı ve kilim temizliği de oda temizliğinin parçasıdır.

Bursa’da Ofis Temizliği ve iş yeri temizliğini Favori Temizlik profesyonelce istenen zamanda yerine getirmektedir. Ofis temizliği ile ev temizliği benzerdir. Fakat ofis temizliğinin ayırıcı özelliği evrak odası, arşiv ve depolar gibi farklı yerlerinin olmasıdır. Bu yerlere farklı temizlik ürünleri ve farklı temizlik tekniklerini yanında getirir. Ayrıca büro, ofis temizliği sırasında çalışanları da rahatsız etmemek çok önemlidir. Favori Temizlik prensipli çalışanları ofis temizliği konusunda uzman olmakla birlikte gizlilik ilkeleri şart olan ehemmiyeti vermektedir.

Bursa Temizlik Şirketleri adına sizlere Doğan Temizlik firmasını öneriyoruz.

You must be logged in to post a comment Login