baby sensory

Çağatay Ulusoy, Netflix Türkiye’nin yeni dizisinde

Çağatay Ulusoy yeni dizisini videoyla duyurdu

18 Ağustos 2017 Cuma, 01:18

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, Netflix’in ilk Türk orijinal dizisinde başrol oynayacak.  Mayıs 2017’de imzalandığı duyurulan Netflix’in ilk Türk orijinal dizisinin detayları netleşmeye başladı.

Çağatay Ulusoy yeni bir dizi projesinde yer alacağı haberlerine paylaştığı bir video ile yanıt verdi. En son İçerde dizisinde Sarp karakterine hayat veren Çağatay Ulusoy videoda şunları söyledi: Çağatay Ulusoy yeni bir dizi projesinde yer alacağı haberlerine paylaştığı bir video ile yanıt verdi.

En son İçerde dizisinde Sarp karakterine hayat veren Çağatay Ulusoy videoda şunları söyledi: “Heyecanımı sizlerle paylaşmak ve bir konuya açıklık getirmek için bu videoyu çekiyorum. Evet duyduklarınız doğru, çıkan haberler doğru.”

Yeni dizinin ismiyle ilgili bilgi verilmedi ancak konusu netleşti. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği diziyi Behzat Ç. dizisiyle tanınan Ercan Mehmet Erdem ve Ezel, Suskunlar gibi başarılı projelere imza atmış Pınar Bulut kaleme alacak. Dijital platform dizisi  2018 yılında tüm dünyada aynı anda yayınlanacak. ‘Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi’ adlı romandan uyarlanacak olan dizi, Osmanlı ve Türk efsanelerinin yanı sıra tarihten esinlenen bir kahramanlık hikayesini anlatacak.

You must be logged in to post a comment Login