Cennetin Gözyaşları dizisi konusu ve oyuncuları

Cennetin Gözyaşları dizisi konusu nedir oyuncuları kimler? ATV’nin dizisi Cennetin Gözyaşları’ndan son haberler..

CENNET’İN GÖZYAŞLARI DİZİSİNİN İLK FRAGMANI YAYINLANDI

CENNET’İN GÖZYAŞLARI DİZİSİNİN ÇEKİMLERİNE BAŞLANDI

Süreç Film – Ali Gündoğdu’nun yapımcılığını üstlendiği Cennetin Gözyaşları dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu belli oldu. Yeni sezonda ATV ekranlarında yayınlanacak olan Cennetin Gözyaşları’nın çekimleri de başladı.

ATV’nin yeni sezondaki sürpriz dizilerinden biri olan Cennetin Gözyaşları‘nda başrolleri Esra Ronabar, Berk Atan ve Almila Ada paylaşıyor. Kore dizisi uyarlaması olan Cennetin Gözyaşları’nın yönetmenliğini ise Sadullah Celen yapıyor.

atv ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan, Süreç Film – Ali Gündoğdu imzalı Cennetin Gözyaşları dizisinin çekimleri başladı. Yönetmen koltuğunda Sadullah Celen’in oturduğu ve bir Kore formatından uyarlanan dizinin başrollerini Esra Ronabar, Berk Atan ve Almila Ada paylaşıyor.

Ayrıca Zehra Yılmaz, Güler Ökten, Yusuf Akgün, Ebru Destan, Hazım Körmükçü, Çiçek Acar, Ali İpin, Sencan Güleryüz, Süeda Çil, Ebru Nil Aydın, Sude Nur Yazıcı ve Oktay Çubuk gibi başarılı isimler rol alıyor.

CENNETİN GÖZYAŞLARI GENEL KONUSU NEDİR?

“Bazı bağlar vardır, hiç kopmayan. Anne çocuk gibi, kadim dostluklar gibi, gerçek aşklar gibi. Cennetin Gözyaşları bu kopmayan bağların kadim öyküsü. Kopmayıp kördüğüm haline gelen bağların. Çünkü kimse kaderinden kaçamaz.”

karabük mutlu son

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Cennetin Gözyaşları dizisi konusu ve oyuncuları

x