baby sensory

Demet Özdemir’in yeni dizisine sürpriz erkek partner

Çilek Kokusu’nun yıldızı Demet Özdemir yakışıklı oyuncuyla aynı dizide

09 Nisan 2016 Cumartesi, 00:28

Çilek Kokusu dizisiyle tanınan güzel oyuncu Demet Özdemir’in yeni dizisindeki erkek başrol oyuncu belli oldu.

DEMET ÖZDEMİR FOTOĞRAFLARI

FOX Tv’nin hazırlıklarını sürdürdüğü yeni yaz dizisinde Demet Özdemir’in partneri belli oldu. Senaryosunun Aslı Zengin’in yazacağı, başrollerini Demet Özdemir ve Sumru Yavrucuk’un paylaşacağı Faruk Turgut – Gold Film’in yeni yaz dizisi Haziran 2016’da Fox TV ekranlarında yayınlanacak. Cast ve senaryo çalışmalarının devam ettiği yeni dizinin ismi ise henüz belli olmadı. Daha önce yine Gold Film’in yaz dizisi Çilek Kokusu’nda başrol oynayan Demet Özdemir, yine aynı yapım şirketinin yeni dizisinde bu defa Sumru Yavrucuk’la birlikte rol alacak.

Yeni yaz dizisinde Demet Özdemir’le birlikte başrol oynayacak erkek oyuncu ise Furkan Palalı oldu. Son dönemin başarılı genç oyuncuları arasından yer alan Furkan Palalı, Kızılelma ve Son Çıkış dizilerinden sonra yeni vizyona giren Somuncu Baba Aşkın Sırrı filminde de başrol oynadı. Furkan Palalı ve Demet Özdemir’li yeni dizi Haziran’da FOX’ta!

Furkan Palalı Osman Sınav'ın dizisi Kızılelma'da başrol oynamıştı.

Furkan Palalı Osman Sınav’ın dizisi Kızılelma’da başrol oynamıştı.

 

 FURKAN PALALI KİMDİR?

Geçtiğimiz günlerde başrolünü oynadığı filmi, Somuncu Baba Aşkın Sırrı filmi ile gündemin ilgi odağı olan Furkan Palalı filmdeki rolü ve bilinmeyenlerini Ömür Gedik’e anlattı. İlginç rolü ve konusu ile birlikte film tercihiyle de şaşırtan Furkan Palalı, 27 Ekim 1986 yılında Konya’da dünyaya geldi. İki çocuklu ailenin bir ferdi olan Palalı, Orta okulu Konya Özel Diltaş Lisesi’nde tamamladı. Daha sonra Konya Dolapoğlu Anadolu Lisesinden mezun olan Palalı, üniversite öğrenimini Ankara Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünde tamamladı. Ankara’da aldığı 6 aylık yaratıcı drama eğitimi, Tuncay Özinel’ den aldığı tiyatro oyunculuğu eğitimi ve Ferdi Merter’den aldığı karakter oyunculuğu eğitimleri de olan Palalı; halen Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünde yüksek lisans öğrenimini sürdürmektedir.Konya’da okuduğu dönemde, Kombassan Konyaspor basketbol takımının altyapısında basketbola başlayan Furkan Palalı, 2 yıl boyunca A takımda oynasa da üniversite eğitimi için basketbol kariyerine son vermiştir.

Furkan Palalı, üniversite yıllarında arkadaşlarının da desteği ve önerisi ile Ankara’da bir ajansa kaydolmuş ve çeşitli mankenlik işlerini yapmıştır. Üniversite’den mezun olduktan sonra da İstanbul’dan gelen teklifleri değerlendirmiş ve Selin Boronkay – Selin Boronkay Ajans ile 2010 yılında sözleşme imzalamıştır. 1,5 yıl bu ajansta çeşitli organizasyonlarda yer alan ve birçok defile ve katalog çekimi yapan Palalı aynı zamanda tek hedefi olan Best Model yarışması için çalıştı. Sonra, 2011 Best Model of Turkey manken yarışmasına katıldı ve birinci oldu. Böylece aynı yıl içerisinde Best Model of the World’e katılmaya hak kazandı. Ardından katıldığı Best Model of the World yarışmasını da kazanan Palalı, artık uluslararası camiada da tanınan bir isim oldu.

Yakışıklı oyuncu, oyunculuk kariyeri boyunca sırasıyla şu yapımlarda rol almıştır.

Küçük Sırlar 2010, Hayat Devam Ediyor 2011, Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu 2011, Son Yaz Balkanlar 2012, Kızılelma 2013, Aşk Emek İster 2013, Son Çıkış 2015, Somuncu Baba Aşkın Sırrı 2016.

DEMET ÖZDEMİR KİMDİR?

26 Şubat 1992’de Kocaeli de dünyaya gelen Demet Özdemir, daha önce Kurt Seyit ve Şura ile Çilek Kokusu dizilerinde rol aldı.demet-özdemir-efes-kızı-5
Bengü’nün dans ekibinde yer alıp daha sonra Efes Kızları kadrosunda Dans etmeye başlamıştır.  Mustafa Sandal’ın “Ateş Et ve Unut” adlı klibinde de yer alan Demet Özdemi İlk TV deneyiminde ise 2013 yılında FOX TV’de yayınlanan baş rollerini Esra Ronabar , Murat Han ve Ekin Koç ile paylaştığı Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizide “Aylin” karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Kurt Seyit ve Şura adlı dizide “Alya” karakterini, Tut Sözünü adlı Sinema filminde ise “Demet” karakterini canlandırmıştır. Star TV’de yayınlanan, başrolleri Yusuf Çim ile birlikte paylaştığı Çilek Kokusu adlı dizide “Aslı” karakterini canlandırmıştır.çilek-kokusu-dizi-3

You must be logged in to post a comment Login