Dünyadan Canlı Yayın hangi kanalda ne zaman yayınlanacak?

Benzersiz bir deneyim vaat eden “Dünyadan Canlı Yayın” Bosch Ev Aletleri katkılarıyla 9 Temmuz Pazar’ı Pazartesiye bağlayan gece saat 03.00’te, National Geographic ile aynı anda, canlı yayınla FOX TV ekranlarında olacak.

Emmy Ödüllü Phil Keoghan televizyon tarihindeki en ilginç vahşi yaşam yayını için yine Emmy Ödüllü oyuncu Jane Lynch ile bir araya geliyor. Bosch Ev Aletleri katkılarıyla FOX ekranlarına gelecek olan “Dünyadan Canlı Yayın” dünyanın dört bir yanından vahşi yaşamın en çarpıcı görüntülerini gerçek zamanlı olarak iki saat boyunca ekranlara taşıyor. Program boyunca izleyicilere rehberlik eden Lynch ve Keoghan’a hayvan uzmanı, zoolog ve doğa bilimci Chris Packham eşlik ediyor.

“Dünyadan Canlı Yayın” dünyanın farklı köşelerinden vahşi yaşam görüntülerini dünyanın en ünlü vahşi yaşam sinematrograflarının çekimleriyle ekranlara taşıyor. Emmy Ödüllü vahşi yaşam sinematografı Bob Poole, ultra düşük ışık teknolojisiyle Etiyopya’daki bir sırtlan klanına yaklaşıyor; efsanevi National Geographic fotoğrafçısı Steve Winner ise, nadir karşılaşılan cüce leoparı yakından inceleme fırsatı sunacak. Ünlü National Geographic Kaşifi Sandesh Kadur Hindistan’ın Jodhpur bölgesinde bulunan langur maymunlarını görüntülerken büyük kediler üzerine çalışmalarıyla ün kazanan Sophie Darlington Kenya’nın Maasai Mara’da avlanan aslanların stratejilerini termal kameralarla izleyicilerle buluşturacak. Emmy Ödüllü sinematograf Andy Casagrande de Güney Pasifik Fiji sahillerinde boğa köpekbalıklarının nasıl beslendiğini görüntülemek için su altına iniyor. RMS Titanic’te yaptığı keşiflerle tanınan National Geographic Kaşifi Dr. Robert Ballard ise yayına Kaliforniya kıyılarından okyanusun derinliklerine doğru yolculuğu ile katılıyor. “Dünyadan Canlı Yayın” ayrıca Texas’taki Bracken Mağarası’nda yaşayan 20 milyon yarasayı ve “snot-bot” adlı bir drone’un kambur balinalarını arayışını da ekranlara getirecek.

Bosch Ev Aletleri katkılarıyla canlı olarak FOX izleyicileriyle canlı yayınla buluşacak olan bu benzersiz program, 9 Temmuz Pazar’ı Pazartesiye bağlayan gece 03.00’te yayınlanacak.

liseli porno izle

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Dünyadan Canlı Yayın hangi kanalda ne zaman yayınlanacak?

x