Ekonomik Kurban Bayramı Tatili Avşa Adası

07 Eylül 2015 Pazartesi, 09:20

2015 yılı Kurban Bayramı’na çok kısa bir süre kala tatil için hazırlıklara başlandı. Bu yılki Kurban Bayramı tatilinin yaz sonuna denk gelmesi ülkemizin batı bölgesindeki tatil bölgelerinde yepyeni tatil fırsatları doğurdu diyebiliriz. Avşa da Marmara Bölgesi’nin güzide tatil beldelerinden birisi olarak alternatif tatil anlayışı için sizlere  Kurban Bayramı tatilinde kapılarını açıyor.

Avşa Adası’ndaki havuzlu turistik hoteller, oteller, pansiyon ve apartlar ekonomik kurban bayramı tatili için sizlerin hizmetinde olacak. Kişi başı günlük 20 Tl’den başlayan fiyatlar ile kurban bayramı tatili hizmetinize açık olacak Avşa Adası otel ve pansiyonları Ekonomik Kurban Bayramı tatili için özellikle aile ve çiftlere huzurlu bir tatilin kapılarını açmış olacak. Tam pansiyon, yarım pansiyon, sabah kahvaltısı yada sadece konaklama hizmetlerini sunan Avşa Adası otel ve pansiyonları Kurban Bayramı tatilinizde sizleri bekliyor.

Muhafazakar Aileler İçin Tatil

Avşa Adası merkeze 5 dk mesafedeki konumu ile Yiğitler Köyü muhafazakar ailer ve tüm aileler için ideal bir tatil imkanı sunuyor. Şehrin gürültüsünden uzak, deniz dalgası ve kuş sesleri içerisinde doğa ile ile iç içe bir tatil isterseniz Avşa Adası Yiğitler Köyü Otelleri sizlerin hizmetinizde. Üstelik Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde de 20 TL’den başlayan fiyatlar ile konaklayabilirsiniz.  Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde bulunan havuzlu tatil kompleksleri de sizlere lüks tatilin kapılarını açıyor olacak. Ayrıca  Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde bulunan Altınkum plajı cennet gibi koy olarak tanımlanmaktadır. Bu bölgenin denizi ve kumsalı Avşa Merkeze göre daha sığ ve temizdir.

Bayramda Avşa Adası’nda eğlence

Kurban Bayramı tatilinizde Avşa Adası’nda bulunan eğlence kulüpleri, barlar, discolar tam kadro çalışıyor olacak. Özel partiler ve konserler düzenleyen Avşa Adası eğlence mekanları birbirinden özel şovlar ile sizleri bekliyor olacak.

Avşa Adası’na Ulaşım

Avşa Adası İstanbul’dan İDO ile 2 saat 45 dk., Erdek’ten feribot ile 2 saat, hızlı feribot ile 45 dakika uzaklıktadır. Erdek’ten sadece yaz aylarında faaliyet gösteren hızlı feribot BUDO seferleri bayram sonuna kadar yapılacaktır. Ayrıca Avşa Adası’na Tekirdağ’dan da sürekli arabalı feribotlar mevcuttur.

You must be logged in to post a comment Login