baby sensory

Emlak Avcıları yarışması TV8 ekranlarında başlıyor

Acun Ilıcalı’dan sürpriz yarışma: Emlak Avcıları

05 Eylül 2017 Salı, 14:21

Acun Ilıcalı, yurtdışında House Hunters adıyla yayınlanan emlak yarışmasının yerli versiyonu Emlak Avcıları’nı TV8 ekranlarına taşıyacak.

Yurt dışından Türkiye’ye getirdiği yarışma formatlarıyla ekranlarda reyting rekorları kıran Acun Ilıcalı, yeni bir programı Türkiye’ye getirdi. TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, yurt dışında 1999 yılından beri süren House Hunters yarışmasını Türkiye’ye getirdi. Programın isminin ise Emlak Avcıları olacağı öğrenildi.

Milliyet yazarı Sina Koloğlu, TV8’de yayınlanacak olan yeni yarışma programı Emlak Avcıları’nın detaylarını, bugünkü yazısında duyurdu. Yapımcılığını Haluk Şirin’in yaptığı yarışma, yakında ekran macerasına başlayacak.

Milliyet yazarı Sina Koloğlu’nun o yazısı:

‘Emlak Avcıları’ geliyor

Ev ahalisi olarak yıllardır D-Smart’ ta ‘Travel Channel’de izledik bu ‘House Hunters’ programını… Hatta “Acaba bizde olur mu?” diye soruyorduk. Programın geçmişi 1999 yılına dayanıyor. O gün bugündür gelişerek, (‘House Hounter International’ oldu, hatta Türkiye’ye geldiler!) devam ediyorlar. Haluk Şirin, “Emlak Avcıları isimli bir formatı aldık. Bizim milletimize inanılmaz uygun bir program” dedi. Malum ülkemizde ‘her yer inşaat’ şeklinde. Peki nasıl olacak? İl il dolaşacak emlak avcıları. Hangi ildeyse, yarışmada bölgenin kendini en iyi gören, üç emlakçısı yarışacak. Her gün bir aileye üç ev gösterecekler. Ev satıldığında ya da kiralandığında puan alacaklar. Beş günün sonunda kim daha çok ev satmış ya da kiralamışsa haftanın birincisi olacak.

You must be logged in to post a comment Login