En Dayanıklı Totem Led Ekran Modelleri

Reklamcılık sektörünün en gelişmiş ürünü olarak gösterilen totem led ekran her bölgede daha fazla tercih edilmeye başlarken şehir merkezlerinde rahatlıkla göze çarpıyor.

Reklam her zaman işletmeler için uygun olurken bunu en iyi şekilde yapan işletmeler her zaman bir adım önde oluyor. Bu doğrultuda büyük şehirlerin merkezlerine konulan totem led ekranlar ile birlikte firmaların en iyi şekilde reklamlarını yapması amaçlanıyor. Totem led ekran teknolojisinde son derece büyük ebatlardaki led ekranlar belirli bir platform üzerine monte ediliyor. Bunun sonrasında o bölgeden geçen herkesin görebileceği yüksekliğe çıkılmış olurken herkesin dikkatini çeken ve son derece fazla kişiye ulaşan bir led ekran elde ediliyor.

Genel olarak bu led ekranlar şehrin en işlek caddelerine ya da alışveriş merkezlerinin yanına konuluyor. Bunda amaç tamamen daha fazla kişiye ulaşmak olurken bu da en doğru şekilde gerçekleşiyor. İnsanların sürekli olarak yürüdüğü işlek bir caddeye koyulabilen led ekranlar trafiğin son derece sıkışık olduğu ve trafik ışıklarının bolca olduğu noktalara da konulabiliyor. Böylece bölgeyi kullanan insan sayısı sürekli olarak yüksek miktarda olurken koyulan totem led ekran ile birlikte kişilerin dikkati rahatlıkla çekilebiliyor. Sonrasında da bu led ekranlardan istenilen firmaların reklamları ya da duyurular gerçekleştirilebiliyor.

Totem led ekranlar çok büyük bir yer kaplamadığı için çok küçük bir boş alana dahi eklenebiliyor. Genel olarak bu led ekranların alt kısımlarının ebatları 2 metrekare alan kullanılarak tasarlanıyor. Ekranın büyüklüğüne göre gövdenin kalınlığı da artarken üretici firmalar olması gereken gövde ebatlarını belirliyor. Bunun sonrasında küçük bir gövde alanı istenilen yüksekliğe kadar çıkarken üzerine led ekran ekleniyor. Böylece yerde yalnızca küçük bir alan kullanılmış olsa da belirli bir yükseklikte çok daha geniş bir alan kullanılıyor. Ancak bu alan insanların yürüyüşüne ya da araçların geçişine engel olmadığından rahatlıkla tercih edilebiliyor. Bu sebeple küçük bir alana sahip olan kişiler eğer bu alanları işlek bir noktadaysa bu alanı led ekranlar ile kullanışlı hale getirebiliyor.

Herhangi bir kişi, işletme ya da kurum totem led ekran siparişi verecekse bu siparişlerinde ilk olarak ebatları belirlemesi gerekiyor. Normal bir led ekrana göre çok daha büyük bir model tercih edileceğinden ebat konusunda tecrübeli kişilere danışılması gerekiyor. Bir yandan maliyet artarken bir yandan da güvenlik için daha fazla önlemin alınması gerekiyor. Buna ek olarak kişiler net bir led ekran olmasını isterken rahatlıkla içerisinde resimlere ya da hareketli görüntülere yer verebilmeyi talep ediyor. Bu da led ekranların piksel aralığının çok küçük olması anlamına gelirken ışık kaynağının fazla kullanılması ve maliyetin artması anlamına geliyor. Ancak bu işlemde tek bir seferlik yapılan harcama sonrasında hiçbir işlem yapmadan sürekli kazanca dönüştüğü için çok fazla sorun yaratmıyor.

Bu tarz kaliteli ve büyük ebatlarda bir led ekran siparişi verilmek isteniyorsa kişilerin hangi şehirde olursa olsun tecrübeli firmalar ile çalışması gerekiyor. Bu aşamada büyük firmalar Türkiye’nin her noktasına hizmet verirken totem led ekranların en iyi şekilde üretimi ve montajını gerçekleştiriyor. Fetihteknoloji.com sitesi üzerinden kişiler istedikleri led ekranı belirleyebildiği gibi üretici firmanın iletişim bilgilerini de almış oluyor. Sonrasında bu bilgilerden firmaya ulaşan kişiler taleplerini iletirken üretici firma her aşama konusunda bilgi vererek ürünün ne zaman teslim edileceğini de belirtiyor. O gün içerisinde montaj işlemleri tamamlanan led ekranlar kullanıma açılıyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

En Dayanıklı Totem Led Ekran Modelleri

x