baby sensory

Erkek Eşofman Takımı

12 Mart 2019 Salı, 09:38

Eşofman takımı erkek çocukları ve erkekler için olacak şekilde tasarlanmış olmaktadır. Alt üst takım olması nedeniyle avantajı yüksek bir giysi türü olmaktadır.

Erkek Çocukları İçin Eşofman Takımı

Çocuklar için eşofman takımı yedi yaşından on altı yaşına kadar olan çocukları kapsamaktadır. Türkiye’de üretilmiş olan bir ürün olmaktadır. Polyester, Elastan ve iplik karışımından meydana gelmektedir. Üst kısmın ön tarafı fermuarlı olmaktadır. Hem alt kısmında hem de üst kısmında yan kısımlarda fermuarlı cepleri yer almaktadır. Eşofmanın alt kısmının beden ayarlaması içten ayarlanmaktadır. Bu sayede çocuğun üstüne tam olarak oturmaktadır. Herhangi bir sorun yaşanmadan makinede yıkanabilmektedir. Boy konusunda da herhangi bir sorun yaşanmayacak şekilde hazırlanmış olan ürünlerdir.

Erkekler İçin Eşofman Takımı

Erkekler için yapılmış olan eşofman takımı S beden ile başlamakta olup en büyük XXL bedene sahip olmaktadır. Eşofman takımına ve erkeklere uygun olan beyaz, fuşya, gri, kahverengi, lacivert, mavi, mor, siyah, yeşil renklerinden oluşmaktadır. İç yapısı fileden meydana gelmektedir. Etek uçları ve kol uçlarının kenarlarında trikodan oluşmakta olan bir manşet yer almaktadır. Beden yapısı Regular Fit olmaktadır. https://www.lescon.com.tr/erkek-esofman-takimi/ sitesinde her türü mevcut olmaktadır.

You must be logged in to post a comment Login