baby sensory

French Press

23 Ağustos 2020 Pazar, 21:37

French press modelleri, kendisine has detaylarıyla özel bir kültür haline gelen kahve saatlerini yumuşak bir dokunuşla daha özel hale getirir. Kahvenin aroma ve kokusunu daha keskin biçimde hissetmek isteyenler için tasarlanmıştır. Yapılan kahvelere benzersiz bir lezzet ve özel bir aroma kokusu kazandırır. Her tercihe ve kullanım tarzına uygunluğuyla yaygın olarak kullanılır. Kahve çekirdeklerinin içerisinde gizlenen aromasını güçlü şekilde ortaya çıkartırken, kahve deneyiminin daha uzun olmasını sağlar. Kahvenin gerçek lezzetini oluşturan yağlarının demleme sürecinde tamamen içerisinde kalmasını sağlar. Kahve çekirdeklerinin nüansını keskin biçimde ortaya çıkartan demleme tekniğini kolayca kullanmaya yardımcı olur.

French Press Fiyatları

Kahveyi daha lezzetli hale getiren french press fiyatları modellerine göre değişkenlik gösterir. Kahve deneyimini daha lezzetli ve daha uzun hale dönüştüren üründe farklı ebat seçenekleri bulunur. Tek bardak ve iki bardak şeklinde farklı hacimlere sahip modelleri bulunur. Bu modelleri arasında fiyat farklılıkları söz konusudur. Paslanmaz çelikten üretilen filtre ve çalkalama mekanizmasıyla uzun ömürlü bir kullanım gerçekleştirilir. Fiberglass ile güçlendirilmiş yapısı sayesinde dış faktörlere ve yüksek sıcaklıklara karşı yüksek dirence sahiptir. Plastik kullanılmayan ürünlerde yüksek sıcaklık ile birlikte plastik kokusunun kahveye sinmemesi sağlanır. Zengin ve yoğun nefasete sahip bir kahve lezzetini arayanlar için birebir olan ürün, sağlıklı ve kaliteli kahve demlemeyi sağlar. Şık tasarımlarıyla mutfaklardaki atmosfere de uygun bir kullanım sunar.

Siz de tüm french press ürünlerine https://www.madamecoco.com/french-press/ adresinden ulaşabilir ve ürünleri inceleyebilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login