Furkan Kızılay’dan Serhat Akın yorumlarına sert tepki

Furkan Kızılay Survivor 2017’de takım arkadaşı Serhat Akın ile dostluğu için ‘menfaat’ iddiasını ortaya atanlara yanıt verdi.

Survivor 2017’de Serhat Akın’la aynı takımda mücadele eden ve sıkı dost olan Furkan Kızılay eleştirilere tepki gösterdi.

Furkan Kızılay, Serkat Akın ile dostluğu için ‘menfaat’ iddiasını ortaya atanlara Instagram sayfasında yayınladığı, “menfaat dediler yalan dediler demediklerini bırakmadılar bırakmasınlarda…biz hiçbir zaman hiç kimseyi menfaat ve çıkar için sevmedik…survivor sonunda büyük ödül vardı evet kazanamadık ama daha güzel birşey kazandık dostluk! dostluk başkadır!!kalbinde kötülük olan insanlarda bu dostluğu hiçbir zaman anlayamayacaklar yazık…aslında anlayamamaları çok normal hayatlarındaki arkadaslarini dostlarini menfaat ve cikar ugruna sectikleri icin güzel bir dostluklar gorunce inkar edip yalanlarlar aynı biz survivordayken arkamizdan soylenenler gibi aslinda fazla soze gerek yok siz yalanlarinizla sahte dunyalarinizla mesgul olun bizde YALAN dostlugumuza devam edelim” mesajı ile yanıt verdi.

İşte Furkan Kızılay’ın o paylaşımı…

masaj porno izle

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Furkan Kızılay’dan Serhat Akın yorumlarına sert tepki

x