İstanbul Sokakları dizisi

İstanbul Sokakları dizisinden yeni fragman..İşte oyuncu kadrosu ve konusu

15 Nisan 2016 Cuma, 01:04

İstanbul Sokakları dizisi oyuncuları, yayın tarihi ve kanalı.. İstanbul Sokakları dizisinde kimler oynuyor konusu nedir?

İSTANBUL SOKAKLARI DİZİSİNİN YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

Show TV’nin Gold Film imzalı yeni dizisi İstanbul Sokakları’nın yayın tarihi belli oldu.

Başrollerinde Gizem Karaca, Caner Cindoruk, Naz Elmas, Rıza Kocaoğlu, Derya Alabora, Mehmet Çevik, Mine Teber, Sitare Akbaş ve Yıldız Kültür’ün yer aldığı, yönetmenliğini Faruk Teber’in üstlendiği, senaryosunu Zülküf Yücel’in kaleme aldığı merakla beklenen yeni dizi ilk bölümüyle 18 Nisan Pazartesi akşamı izleyiciyle buluşacak.

İstanbul Sokakları, ilk bölümüyle 18 Nisan Pazartesi 20.00’da Show TV’de! istanbul-sokakları-dizi-fotoğraf-kapak

İSTANBUL SOKAKLARI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Nazlı doğuştan itibaren kalp büyümesi hastalığından muzdarip, 24 yaşında güzeller güzeli bir kızdır.  Hastalığının tek çaresi kalp nakli yapılmasıdır. Lakin bu gerçeği bir tek babası bilmekte fakat kızına nakledilecek bir kalp bulamadığı için ona söyleyememektedir. Tam da bu sırada bir inşaat şirketinin sahibi olan Fırat’la tanışır. Birbirlerine aşık olurlar. Ancak onların aşkı en acı ve talihsiz olanıdır. Nazlı ve Fırat aşk dolu tek bir gecenin sonunda ayrılmak zorunda kalır. Çünkü Nazlı bir gün önce kalp nakli yapılmazsa öleceğini öğrenmiştir.

İSTANBUL SOKAKLARI 1. BÖLÜM YENİ FRAGMAN

İşte tam da bu anda Nazlının babası Refik’in aklına bir fikir gelir; kızını yaşatmak için katil olmayı göze alacaktır. Hem kendini hem de daha önceden Nazlının durumuna üzülüp kalbini bağışlamış olan patronu Şükriye hanımı öldürmek için bilerek bir araba kazası yapar. Arabanın frenleriyle oynamıştır. Nazlı ikinci bir şans ele etmiş olmanın verdiği heyecanla hemen aşık olduğu adama yani Fırat’a koşar.  Oysa ki aşkları daha da imkansız hale gelmiştir. Sonunda kazananı olmayan, acı dolu bir mücadele haline gelir kahramanlarımızın hayatı. Ve Nazlı’yla Fırat’ın ölümsüz aşkı geriye kalan tek gerçektir…
Show TV’de  yayınlanacak İstanbul Sokakları dizisinin başrollerini; Gizem Karaca, Caner Cindoruk, Rıza Kocaoğlu ve Naz Elmas paylaşıyor. Dizinin zengin oyuncu kadrosunda ise Derya Alabora, Mehmet Çevik, Yıldız Kültür, Mine Teber ve Sitare Akbaş yer alıyor. Show TV’nin yeni dizisi İstanbul Sokakları çok yakında izleyicisi ile buluşacak.

Önümüzdeki ay Show TV’de ekrana gelecek dizinin, oyuncuları önceki gün bir araya geldi. Ekip, toplantı sonrası çektirdikleri fotoğrafı Instagram’dan paylaştı.

istanbul sokakları

 

İSTANBUL SOKAKLARI DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU BELLİ OLDU

Gold Film ve ünlü yapımcı Faruk Turgut, yeni bir dizi projesinin hazırlıklarına başladı.  Faruk Teber’in yöneteceği ve Zülküf Yücel’in senaryosunu kaleme alacagi ‘İstanbul Sokakları’ dizisinin oyuncu kadrosu belli olmaya basladi.

İSTANBUL SOKAKLARI DİZİSİNİN ERKEK BAŞROL OYUNCUSU BELLİ OLDU

Show TV’nin iddialı dizisi İstanbul Sokakları’nın erkek başrol oyuncusu belli oldu.

Yapımcılığını Gold Film’in, yönetmenliğini Faruk Teber’in, senaristliğini ise Zülküf Yücel’in üstleneceği yapımda Gizem Karaca’ya ‘Hanımın Çiftliği’, ‘Firar’ ve son olarak ‘Aramızda Kalsın’da rol alan Caner Cindoruk eşlik edecek. Rıza Kocaoğlu, Naz Elmas, Derya Alabora, Turgut Tunçalp, Yıldız Kültür, Mine Teber ve Sitare Akbaş gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı dizinin çekimleri ise 25 Şubat’ta başlayacak. Show TV’de yayınlanacak olan İstanbul Sokakları dizisi Mart ayında ilk bölümüyle ekranlarda olacak.

caner-cindoruk

 

İstanbul Sokakları, Mart’ta Show TV’de başlıyor!

GİZEM KARACA FOTOĞRAFLARI

İSTANBUL SOKAKLARI’NA GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU

Gizem Karaca’nin basrolünde yer alacagi dizi, Mart ayinda Show TV’de ekrana gelecek. Erkek başrol oyuncunun henüz kesinlik kazanmadığı İstanbul Sokakları dizisinde Gizem Karaca’yla birlikte Naz Elmas, Derya Alabora, Rıza Kocaoğlu, Turgut Tunçalp, Yıldı Kültür, Mine Teber ve Sitare Akbaş rol alacak. İstanbul Sokakları’nda oynayacak olan Rıza Kocaoğlu, son olarak Filinta dizisinde Celal rolündeki acımasız bir katili canlandırmış ancak diziye sürpriz bir şekilde veda etmişti.  Rıza Kocaoğlu’nun yeni dizisi de İstanbul Sokakları oldu.

İstanbul Sokakları’nın başrol oyuncusu Gizem Karaca ise, Star TV’de 52 bölüm yayınlandıktan sonra final yapan sevilen dizi Güzel Köylü’de başrol oynamıştı. 23 yaşındaki güzel oyuncu Gizem Karaca son olarak, Seni Seviyorum Adamım isimli sinema filminde de rol almıştı.

İstanbul Sokakları dizisinin cast ve çekim çalışmaları sürerken, yayınlanacağı kanal için ise Gold Film, kanallarla görüşmelerini sürdürüyor.

Güzel oyuncu Gizem Karaca son olarak yine Gold Film imzalı Güzel Köylü dizisinde başrol oynamıştı

Güzel oyuncu Gizem Karaca son olarak yine Gold Film imzalı Güzel Köylü dizisinde başrol oynamıştı

Naz Elmas Fox TV'de yayınlanan Kördüğüm dizisinde konuk oyuncu olarak 1. bölümde rol almıştı.

Naz Elmas Fox TV’de yayınlanan Kördüğüm dizisinde konuk oyuncu olarak 1. bölümde rol almıştı.

Filinta dizisinde Celal rolündeki acımasız bir katili canlandıran Rıza Kocaoğlu, geçen hafta Filinta'ya sürpriz bir şekilde veda etmişti. Rıza Kocaoğlu'nın yeni dizisi İstanbul Sokakları oldu

Filinta dizisinde Celal rolündeki acımasız bir katili canlandıran Rıza Kocaoğlu, geçen hafta Filinta’ya sürpriz bir şekilde veda etmişti. Rıza Kocaoğlu’nın yeni dizisi İstanbul Sokakları oldu

You must be logged in to post a comment Login

x